Remontas švietimo įstaigose vyks ir rudenį

Remontas švietimo įstaigose vyks ir rudenį

Klaipėdos švietimo įstaigose vyksta statybos darbai skirti pasiruošti naujiems mokslo metams. Baiminamasi, kad iki rugsėjo 1 dienos jie ne visur bus pabaigti.

"Santarvės", Liudviko Stulpino mokyklose ir "Vėtrungės" bei Varpo gimnazijose renovacijos darbai tik prasideda. Tad statybos vyks ir prasidėjus mokslo metams. "Santarvės" pagrindinėje mokykloje ir "Vėtrungės" gimnazijoje jos turėtų būti pabaigtos iki gruodžio, nes jei iki jo nebus suspėta, nepavyks panaudoti visų projektui skirtų pinigų.

"Projektams įgyvendinti skirta devyni arba net aštuoniolika mėnesių, o vasaros yra tik trys mėnesiai, neįmanoma per tokį trumpą laiką viską padaryti", - teigia savivaldybės administracijos direktorė Judita Simonavičiūtė.

"Didesnės apimties darbai šiuo metu vyksta "Volungėlės", "Pagranduko", "Rūtos", "Obelėlės" darželiuose. Tęsiama švietimo įstaigų renovacijos programa - keičiami langai. O Girulių darželyje "Gintarėlis" darbai jau baigti", - sakė Socialinės infrastruktūros priežiūros skyriaus vedėja Violeta Gembutienė.

Manoma, kad darželyje "Obelėlė" statybos darbai iki naujų mokslo metų pabaigti nebus ir dėl finansavimo, gaunamo iš dviejų skirtingų fondų.

Vykdant viešuosius pirkimus buvo sutaupyta pinigų, skirtų švietimo įstaigoms, tad po mėnesio žadama pakeisti dar trijų darželių langus.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder