Smagus ir prasmingas laikas kartu

Smagus ir prasmingas laikas kartu

Lapkričio 23 d., ketvirtadienį, Apollo boulingo klube įvyko Klaipėdos paslaugų ir verslo mokyklos bendruomenės boulingo turnyras, kuriame dalyvavo daugiau nei šimtas bendruomenės narių: 95 žaidėjai ir juos palaikantys sirgaliai.

Pralaimėjusių nebuvo

Net 19-os boulingo takelių danga vienas po kito skriejo spalvingi, įvairiausių svorių kamuoliai, nešdami žaidėjus pergalėn. Pergalėn laimėti ir/ar pagerinti savo asmeninius rezultatus. Ir ne tik...

Džiugu, kad skirtingi uždaviniai nukreipia bendrai veiklai ir svarbiam tikslui – sukurti žmogui puikią nuotaiką bei suteikia galimybę geriau pažinti šalia esantį: mokinį, mokytoją, kolegą. Apollo boulingas Klaipėda bei Klaipėdos paslaugų ir verslo mokykla kasmet organizuoja boulingo turnyrus, kurie jau tapo tradiciniais renginiais.

Šio boulingo turnyro rėmėjai – biudžetinė įstaiga Klaipėdos paslaugų ir verslo mokykla bei UAB Apollo boulingas Klaipėda padovanojo penkių vietų laimėtojams ne tik prizus (taures, asmenines dovanas, padėkas), tačiau ir atminimą apie patirtas geras emocijas, apie mokyklos bendruomenės puikų laiką kartu. Tai patvirtina mokinės Gabrielės Stirbytės išsakytos mintys: „Mintis, tai raktas, kuris atrakina svajones, vienas geras darbas daug vertingesnis nei tūkstantis žodžių, pabuvimas kartu - pats maloniausias užsiėmimas žmogui.“

„Mokykla negali užtikrinti, kad visi vaikai būtų visiškai laimingi. Tačiau mokykla gali padaryti labai daug, kad vaikai būtų laimingesni.“ (iš švietimo raidos scenarijaus „Kuriame mokyklą vaikams“)

Boulingo žaidimas įgis kitokią prasmę

2017 m. lapkričio 30 d., ketvirtadienį, Klaipėdos paslaugų ir verslo mokyklos bendruomenė prisijungs prie kilnios misijos. Mokyklos komanda dalyvaus masiniame renginyje - Apollo boulingo organizuojamame „Barzdočių vakarėlyje“, kurio metu už turnyrą surinktos lėšos bus paaukotos Lietuvos sergančiųjų prostatos vėžiu draugijai.

Gemius

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder