Allegra Versace: atvirai apie anoreksiją

Allegra Versace: atvirai apie anoreksiją

Turtas, grožis, prabangus gyvenimas - visa tai Allegra Versace (25) gavo gimdama. Bet dizainerės Donatellos Versace dukra augo įdėmiai stebima visuomenės, gerai žinodama, kad vieną dieną jai teks perimti šeimos palikimą - nužudytojo dėdės Giannio firmą.

Allegra labai kentėjo dėl tokio spaudimo, užgulusio jos silpnus pečius. Ji pageidavo gyventi anonimiškai, toli nuo spindinčio pasaulio, kuris jos šeimai suteikė tiek nelaimių. Allegra susirgo anoreksija - tai buvo jos gynybos būdas. Šį gyvenimo etapą ji apibūdina kaip "nebuvimą".

"Buvau paskendusi kitokiose mintyse ir negalėjau gyventi tikrove, mano akys nieko nematė", - visiškai atvirai pareiškė Allegra laikraščiui "La Republica".

"Versace" firmos paveldėtojai, 2007 metais viešai prakalbusiai apie savo bėdą, svarbiausia buvo gyventi normaliai, bet būtent Los Andžele tai buvo neįmanoma. "Svarbiausia - norėjau vien tik būti niekas, būti neatpažinta, nepersekiojama", - prisimena ji. Todėl Allegra slapstėsi, mėgavosi valandėlėmis, kai galėjo gyventi netrukdoma ir nestebima. "Studijavau teatro mokslus, ir man buvo labai smagu atlikti nedidelius vaidmenis filmuose, kurių galbūt niekas ir nežiūrėjo, - taip ji pasakoja apie savo mėginimus pabėgti. - Kad ir kur pasirodydavau, buvau Versacė. Pabėgti negalėjau, ir man tai buvo skaudu. Nekenčiau Los Andželo!"

Šiandien, praėjus beveik ketveriems metams, Allegra pamažu atsigauna. Tačiau polinkis į vienatvę išliko. "Vis dar teikiu pirmenybę anonimiškumui, - sako ji. - Daug laiko dirbau su dizaineriu ne italu. Padedu jam organizuoti madų šou, reklamą ir taip pat prisidedu prie kūrybos. Geriausia šiame darbe - kad esu Niekas..."

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder