Birutės Navickaitės gyvenime – pokyčiai: pranešė, kad yra įsipareigojusi
Birutės Navickaitės gyvenime – pokyčiai: pranešė, kad yra įsipareigojusi

Simboliška, kad būtent vasario 14-ąją, Valentino dieną, Birutė Navickaitė savo bičiuliams ir sekėjams pranešė apie asmeninio gyvenimo pokyčius.

Kartu su politiku Petru Gražuliu dukrelės susilaukusi moteris, regis, rado ramybę ir nuo šiol, kaip pati skelbia, yra įsipareigojusi.

Praėjusią savaitę B. Navickaitė savo socialinio tinklo paskyroje nurodė, kad nuo šiol ji nebėra laisva moteris – jos santykių statusas pasikeitė į „įsipareigojusi“.

Tiesa, kas naujasis palangiškės mylimasis nėra aišku, kadangi nei feisbuke, nei bendraudama su Delfi B. Navickaitė apie tai neatviravo.

„Nieko nekomentuosiu“, – tepasakė ji.

Nors apie naują gyvenimo etapą moteris nedetalizuoja, jos 5,5 tūkst. sekėjų šiai naujienai neliko abejingi. Visi iki vieno sveikino Birutę su nauja pradžia ir linkėjo sėkmės.

„Ačiū visiems“, – komentarų skiltyje padėkojo moteris. Delfi primena, kad anksčiau, po skandalingų santykių su P. Gražuliu, Birutė sunkiai įsivaizdavo naują mylimąjį. „Neįsivaizduoju, kad kažkas šalia manęs galėtų būti.

Atrodo, kad tai net neįmanoma, nes negalėčiau tikėti jokiu žmogumi. Jei koks vyras man imtų kalbėti gražius žodžius, ko gero, manyčiau, kad jis meluoja. Gal dar reikia laiko“, – prieš kurį laiką apie savo jausmus kalbėjo moteris.

Šiuo metu moteris gyvenimą kuria Palangoje, kur dirba smulkiąja verslininke ir augina savo bei P. Gražulio vaiką.

Sidebar placeholder