Trys Carlos Bruni meilės

Trys Carlos Bruni meilės

Prieš jos kerus negalėjo atsilaikyti patys garsiausi pramogų verslo vyrai, įžymūs fotografai ir net prezidentas. Italės aristokratės draugai ir tie, kam teko su ja bendrauti asmeniškai, prisipažįsta, kad iš jos sklinda ypatingas žavesys, kuriam sunku atsispirti. Tačiau daug kas iš dainininkės gyvenimo lieka už kadro, už tankios uždangos, kurios ji neskuba pakelti, kurdama regimybę, kad jai viskas sekasi lengvai. Visąlaik buvo manoma, kad Karla gimė, kaip sakoma, su marškinėliais, bet jai vis dėlto nepakanka paties svarbiausio - meilės ir pripažinimo, to, ko kadaise jai nedavė tėvai.

Šeimos paslaptys

Alberto Bruni Tedeschis Pjemonte buvo laikomas pavydėtinu jaunikiu. Jo veiklus tėvas prasimušė į Italijos aukštuomenę ir sūnui paliko padangų gamybos bendrovę CEAT, iš jo jis paveldėjo ir polinkį į parodomąją prabangą bei meilę menui. Albertas mėgo muziką, kūrė operas ir negalėjo nepastebėti jaunos ir žavios pianistės Marysos Borini. Piršlybos tęsėsi 5 metus, turtingo jaunikio tėvai buvo prieš nelygias vedybas, tačiau Marizos kantrybė nugalėjo. Jaunavedžiai apsigyveno pilaitėje netoli Turino. Čia porai gimė sūnus Virginio, dukra Valeria, o 1967 m. - jaunylė Carla. Laisvų pažiūrų Marysa nesivaržė megzti romanus, graži ir efektinga moteris iškart sujudino konservatyvią Italijos provinciją. Jai patikdavo kurti skandalo atmosferą. Savo meilę ji dalijo sūnui, gastrolėms ir daugybei meilužių, kuriuos ne itin slėpė nuo vyro. Dukros augo prižiūrimos auklės Terezos. Būtent ji leisdavo visą dieną su vaikais, guldydavo juos miegoti, kol aristokratai tėvai mėgaudavosi muzika ir menu. Mažoji Carla iki 6 metų net nakvodavo pas auklę, nes bijojo miegoti viena. Ji labai anksti savo kailiu pajuto, ką reiškia būti nemylimu nesantuokiniu vaiku. Apie tai nebuvo garsiai kalbama. Bet Albertas suprato, kad Karla ne jo dukra, galbūt jis net įtarė, kas būtent buvo "laimingas" tėvas. Marizai buvo 32-eji, jos meilužiui gitaristui - 19. Maurizio Remmert dukters nepripažino, jis nusprendė, kad jai bus geriau gyventi prabangioje Brunių šeimos pilyje, o 1975 m. išvyko gyventi į Braziliją. Tik 2008 m. jis oficialiai pripažino tėvystę. O tais tolimais metais Carla likdavo viena su Mocarto natomis ant mamos fortepijono ir mylima aukle. Tiesa, persikėlus į Paryžių, mergaitei neliko ir to.

Idealus kūnas

Vaikystės draugai vienu balsu tvirtina, kad ideali Karlos figūra su kaupu kompensavo netobulus veido bruožus. Bruni Tedeski giminės nosį - išraiškingą, su kuprele - mergina daug nesvarsčiusi pagražino dar 9-ą deš., kilus visuotinio susižavėjimo plastikos chirurgija bangai. Karla siekė tapti tobulybe ir nuo jaunų dienų metodiškai kūrė savo įvaizdį. 16 metų ji bėgdavo į pradedančiojo fotografo Thierry le Guz studiją ir be užmokesčio jam pozuodavo. Turtinga įpėdinė galėjo pirktis brangiausius dizainerių drabužius, bet rinkdavosi daugumai prieinamus prekės ženklus. Drabužiai jos nedomino, Karlą viliojo pats mados pasaulis - griežtas, uždaras, žiaurus. Ji norėjo įrodyti pirmiausiai pačiai sau, kad sugeba kai ką pasiekti be šeimos pagalbos. Nuo jaunystės ji treniravo veido mimiką, paversdama jį nejudria kauke, nes baisiai bijojo raukšlių. Ji nemurmėdama atlaikydavo begalines fotosesijų valandas ir neleisdavo sau aikštytis, kol jai būdavo daromas makiažas. Už pavyzdingą elgesį ją dievino fotografai ir grimuotojai. Aristokratiška kilmė C.Bruni netrukdė pačiai siūlyti paslaugas garsiems dizaineriams. Katės žavesiu ir pasitikėjimu savimi ji pakerėjo Christianą Lacroix ir Jeaną Paulį Gaultier. Kartą Carla prisipažino: "Niekas niekada manęs nėra sustabdęs gatvėje, siūlydamas nusifotografuoti arba padainuoti. Aš netraukiu pigmalionų, aš pati sau pigmalionas".


Meilė ir rokenrolas

Modelio karjerą Carla užbaigė idealiai. Ji tiesiog laiku išėjo. Būdama 29-erių, C.Bruni svajojo apie kažką daugiau nei drabužių matavimasis ir fotosesijos, ji norėjo karaliauti scenoje. Muzikos pasaulis Prancūzijoje atšiaurus, jame neužtenka būti muzikantų dukra ir skambinti gitara nuo devynerių metų. Carla žingsnelis po žingsnelio pradėjo siekti savo tikslo: dukart per savaitę lankė vokalo pamokas, susipažindavo su reikiamais žmonėmis, teisingai pasirinko studiją ir nenorėjo net galvoti apie pralaimėjimą. Po penkerių metų jos pirmasis albumas "Quelqu’un m’a dit" pasirodė 2 mln. egzempliorių tiražu, dainininkės murkiantis balsas patiko klausytojams. Carla įsitvirtino prancūzų inteligentijos gretose. Daugybė romanų su muzikantais taip pat padėjo tobulinti muzikos stilių, kurį pasirinko Carla.

"Kada nors susitikinėsiu su Miku Jageriu", - kartą pareiškė jaunoji C.Bruni savo vaikinui. Nuo 16 metų ji buvo karšta "Rolling Stones" gerbėja, o ypač žavėjosi grupės solistu. Jaunatviškam maksimalizmui priblėsus, ji vis dėlto neatsisakė savo svajonės. 20-metės Carlos romanas su Ericu Claptonu suteikė jai galimybę susipažinti su savo dievaičiu. Mickas Jaggeris buvo Eriko draugas. Tarp Carlos ir šou verslo monstro, jau vedusio Jerry Hall, įsižiebė kibirkštėlė. Jaggeris neabejojo, kad sugebės pernelyg nepasinerti į romaną su tuomet dar mažai kam žinomu modeliu, kuri buvo 25 metais už jį jaunesnė, bet jis apsiriko.

Mickas kraustėsi iš proto dėl italės kerėtojos, įkyrėdavo begaliniais skambučiais į studiją, kur ji dirbo manekene, atskrisdavo sraigtasparniu dėl vienos nakties su ja. Jis norėjo išsiskirti, bet Carlai to nereikėjo. Po 8 metų jų audringas romanas baigėsi, bet jie ir toliau bendravo. C.Bruni išsaugojo draugiškus santykius su beveik visais buvusiais mylimaisiais. Sūnaus Aurelien tėvui, Raphaeliui Enthovenui ji net padėjo įsigyti butą, be to, jis bet kada gali apsistoti C.Bruni giminės viloje, kur visada yra laukiamas svečias.

Visi jos vyrai ilgai negalėdavo pamiršti Carlos, bet oficialiai ji savo širdį atidavė tik vienam - Nicola Sarkozy.

Ištekėti už Prancūzijos prezidento

Žinia, kad naujasis Carlos mylimasis yra pats prezidentas, sukėlė didžiulį atgarsį tarp jos draugų ir pažįstamų. Kairiųjų politinių partijų atstovai suglumo, kad C.Bruni susitikinėja su dešiniuoju N.Sarkozi, bet tikėjosi, kad po vestuvių ji pakoreguos Nikolia kursą į jų pusę. To neįvyko. Pirmoji ponia mielai padeda tik tada, kai yra asmeniškai suinteresuota. Kovos su neraštingumu fondas, kurį įsteigė Carla, tapusi pirmąja Prancūzijos ponia, kol kas daug nenuveikė, užtat Carla deda daug pastangų kovai su AIDS paremti, mat jos brolis Virdžinijus 2006 m. šią kovą pralaimėjo, savo ankstyva mirtimi suvienydamas Brunių šeimą.

Tapusi pirmąja Prancūzijos ponia, Carla pradėjo "šaltąjį karą" su buvusia prezidento žmona Cecilia. Visais įmanomais būdais C.Bruni bando ištrinti išvaizdžios ispanės paveikslą iš prancūzų minčių. O Sesilija įnirtingai kaunasi dėl vietos laikraščių ir žurnalų pirmuosiuose puslapiuose, nenorėdama Prancūzijoje likti vien prisiminimu. Tuo tarpu Nikolia Sarkozy beveik visur palaiko dabartinę žmoną, net jeigu jo populiarumas dėl to mažėja. Sutikęs Carlą, jis iškart įžvelgė giminingą sielą. Jauniausias ir nemylimas sūnus ne iš nuogirdų pažįstamas su slegiančios vienatvės jausmu, kurį C.Bruni slepia po gerovės ir sėkmės kauke. Nors visas pasaulis abejoja pirmosios poros jausmų nuoširdumu, žurnalistas Jacques Seguela, kurio akyse užsimezgė Carlos ir Nikolia romanas, tvirtina: "Karlos gyvenime buvo trys meilės. Pirmoji - laikini susižavėjimai, kurių ji neslėpė. Antroji - didelė, bet nerami meilė Rafaeliui Enthovenui. O dabar trečioji, respublikos prezidentui, rami ir brandi meilė".

Parengta pagal dienraščio "Respublika" priedą "Julius/Brigita"

 

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder