Daugiabutis nepasiturintiesiems Tauralaukyje: ieškoma statytojų, kaina - beveik 15 mln. eurų

(12)

Klaipėdos savivaldybė paskelbė konkursą, kuriuo siekiama atrinkti geriausią pasiūlymą Tauralaukyje pastatyti daugiabutį su būstu socialiai remtiniems gyventojams.

Konkursas paskelbtas ketvirtadienį, pasiūlymų laukiama iki liepos.

Savivaldybė yra suplanavusi sklype Akmenų gatvėje 1B statyti penkiaaukštį su 60 butų, bendras jo plotas viršytų 4 tūkst. kvadratinių metrų. 

Anksčiau skelbta, jog preliminari statybų kaina sieks apie 14,8  mln. eurų, iš jų 8 mln. eurų turėtų būti skirta iš Europos Sąjungos fondų, likusi dalis – iš miesto iždo. Numatoma, kad namas bus pastatytas per 2025-2026 metus.

Praėjusių metų pabaigoje uostamiesčio valdžia skelbė, kad per trejus metus taip pat ketina įsigyti 36 butus, skirtus socialiniam būstui, siekiama, jog iki 2027-ųjų laukimas socialinio būsto eilėje sutrumpėtų 40 procentų.

Šiuo metu eilėje laukia beveik 600 klaipėdiečių.

Į socialinį būstą pretenduoja gyventojai, neturintys savo namų, vertinamos jų metinės pajamos ir turimas turtas neturi viršyti įstatymo nustatytų dydžių. Pavyzdžiui, vieno asmens metinės pajamos 2024 metais negali turi būti iki 8096 eurų, o turto vertė – ne daugiau 16 368 eurų.

Gemius

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder