Algimantas RUSTEIKA: Pagaliau gavom ko norėjom (6)

Na ką, sankcijos baltarusiams virsta sankcijomis mums. Garsiausiai rėkavom, daugiausiai reikalavom, pabuvom pasaulio pirmuosiuose puslapiuose dienos „didvyriais" ir labai tuo didžiavomės. Ir gavom ko norėjom - linksminkimos ir džiaukimos.

Versle taip yra - gali uždrausti parduoti kam nors paslaugą, bet tuo pačiu neteksi ir pajamų, kurias už tas paslaugas gaudavai.

Tą kiekvienas kioskininkas žino, bet mūsų politikos bukalaurai, atsakantys už šalį ir jos žmones - ne.

Trečdalio krovos Klaipėdos uoste ir trečdalio pervežimų Lietuvos geležinkeliais neteksim.

Ir tai artėjant pasaulinei ekonomikos krizei, kurios realumo niekas, net didžiausi valdžios trubadūrai neneigia. Iš tikrųjų, kam mums tų pinigų, Kisa, jei mes neturim fantazijos?

Ir, išdalinę viršpelnius skaičiuojantiems ir vis naujas prekybos daržines statantiems oligopolijų tinklams paramą už karantiną, verksim, kad biudžete nėra lėšų tikrai nukentėjusiems.

Vien geležinkeliai vien dėl trąšų pervežimo neteks 100 mln.eurų - tiek, kiek reikėjo mokytojų atlyginimams pakelti. O jei Baltarusija sustabdys kiniečių krovinių tranzitą - bus dar linksmiau.

Tai, kad tą faktą jau aptaria net per LRT, rodo, kad situacija rimta ir vyresnybės koridoriuose kurjeriai dalina pampersus.

Net archangelas Gabrielius kažką ta tema papezėjo. V.Kubilius pareiškė, kad Europa turi atlyginti mums nuostolius už tai, ko patys reikalavom ir prisiprašėm.

Praradimai dėl pseudopolitinių ambicijų šaliai bus didžiuliai, tačiau bukalaurų vyriausybė ir jų išlaikytinė Cychanouskaja galės girtis, kaip kovoja už Baltarusijos prijungimą prie Rusijos. Įeis į istoriją, taip sakant. Normaliame pasaulyje, kurio nebėra, tokia vyriausybė atsistatydintų, mūsiškiame - apkaltins kitus ir tuos, kurie jų durnumą pastebi.

Nors pralošim tik mes vieni. Baltarusiškas trąšas baltarusiai parduos kaip rusiškas per Rusijos uostus.

Popieriukus išrašys kokius reikia ir uždirbs tam tikslui įsteigtos tarpininkų firmos. Ir vokiečiai su prancūzais toliau barstys savo ekologiškus laukus dabar jau rusiška kalio salietra.

V.Putinas mūsų "kovotojams" tik padėkos už padidėjusias apyvartas ir gautus mokesčius.

Ne pirmą kartą, aišku. Galėsim pasišviesdami nešvaria baltarusiška elektra, už kurią milijonus mokame tarpininkams, rašyti graudulingus prašymus Briuseliui ar pasiūlyti dar kokių nors sankcijų.

Kas vakarą su žmona ginčijamės, ar mūsų "kovotojai su Maskva" tą daro iš komjaunuoliško "aktyvistų" durnumo, ar tiesiogiai darbuojasi Kremliui?

Ir žinot, pradedu ginče jai, palaikančiai antrąjį variantą, pralaimėti. Nes kas gi turguj garsiausiai rėkia "Laikykit vagį!?"

Tie valdantieji su savo vaivorykštinėm vėliavėlėm besimosikuodami baigia sužlugdyt visiškai Lietuvos ekonomiką ir nuskurdint žmones! Kaip tas jorkšyriukas loja ir loja ant liūto,dar ir į koją įkanda ir tikisi,kad liūtas nedės su letena atgal!? Dar ir perkrims per pus jei norės...! Pas valdanciuosius nei kruopelės diplomatijos,ar sveiko proto,- vien ką reiškia Ž.Pavilionio nusišnekėjimai,- išduota,parduota,išgrobstyta Lietuva, nuskurdinti žmonės...!
Durnių laivas, 2021-07-02 12:06
Kodėl negalima pateisinti niekšų. todėl, kad jie skaičiuoja pinigus, savus. O kiti žmonės jiems šiukšlės. Linkiu jiems tokiais ir būti
Vytautas , 2021-06-30 11:47
Galima vienaip, galima kitaip, bet už lėktuvo nutupdymą, rinkimų rezultatų klastojimą, demonstrantų žudimą, kankinimą bus Baltarusijos ekonomikai baudos.
---, 2021-06-25 08:27
Sidebar placeholder