Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
tai čia jūs arba naivus arba ....kitos savivaldybės skelbia viešų pirkimų konkursus, kad tiekėjai konkuruotų ir pateiktų mažiausias kainas už administravimą ir tos kainos galioja visą laikotarpį. ir kalba čia ne apie paprastus daugiabučius, o apie socialinį būstą, kuris priklauso savivaldybei ir kuriame gyvena socialiai remtini žmonės - paslaugos teikėjas turi iš jų surinkti nuomą ir už tai gauti procentą už administravimą
to social, 2021-04-15 09:33
Jo, jo rinka jau "sutvarkė", pvz. skambinu mūsų namo administratoriu norėdamas sužinoti už ką tokia sąskaita (2 kamb. 36 eur). Manote randu atsakymą? Rinka yra rinka, tai pinigų kalimo būdas, ir tai suprantamas. Savivaldybė teikia socialines paslaugas, pasitekdama savo įmones. Tai nemaišykite, paleisti į rinką ir tikėtis, kad kapitalizmas užsiims socializmu, būtų naivu ir kvaila. Žmonės taip galvojančius kai ir straipsnio autorę galima laikyti arba labai naiviais, arba kvailiais.
social, 2021-04-15 08:30
Nauja mada.klaustukai
Svečias, 2021-04-15 05:48

Dėmesio! Jūs skaitote komentarų skiltį. Komentarus rašo naujienų portalo VE.lt skaitytojai. Nuomonės nėra redaguojamos ar patikrinamos. Skaitytojų diskusijos turinys neatspindi redakcijos nuomonės.