Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Dirbu sunkų fizinį darbąir dvi dienas atidirbusi po 12 val.trečią dieną aš vos iš lovos beišlipu, o man dar tik54 metai. Supratimo neturiu , o gal senyn daugiau jėgų atsiras,o gal stebuklingų tablečių
Aurelija, 2021-05-01 08:24
Bravo. Nes mąstoma, kam iš viso mums reikalinga valstybė? Kam Sodra? Pasitikėjimas ir ramybė bejėgėje senatvėje yra egzistencinis, pagrindinis gyvenimo klausimas. Ir valstybės garbės klausimas. Kirsdami saugumo šaką, sulauksite anarchijos, ES padlaižiai...
Nuomonė, 2021-04-30 18:25
Man daugiau nei 72 metu, dar dirbu, kylant atlyginimo minimumui, man valandinis ikainis po truputi mazejo (nuo 1.2 koeficiento) ir siemet pasieke minimuma, dirbu pagal specialybe. Tuo tarpu priimtas naujas zmogus, darbas neatitinka issilavinimo, tenka padeti ir konsultuoti, bet atlyginimas 1.5 karto didesnis uz mano. Atliekame ta pati darba, o gauname labai skirtinga atlygi. Stai taip atrodo vyresnio amziaus zmogaus darbingumo amziaus ivertinimas.
Jone, 2021-04-30 17:28
Žmonės ne kvaili ir supranta, kad jeigu nėra galimybės sulaukti pensijos tai kam mokėti mokesčius sodrai ir visais būdais stengsis to nedaryti. Valstybė tikėdamasi surinkti daugiau gaus bumerangą į kaktą.
mokestis iki gyvos galvos, 2021-04-28 10:03
Postringauti ir būti savo reklamos muedzinu vienas dalykas, o kalbėti apie darbą senatvėje -kitas.Ką reiškia išėjimas į pensiją :vienam- socialinę mirtį , o tuo pačiu ir fizinę, kitam -naujas galimybes, trečiam nesvarumo būklę, o žinome ir jaunus žmones grįžusius iš kosmoso reikia reanimuoti fiziškai.Tad poniutė parašė nemąstydama asmeninės propagandos tikslais ,o rašydama užmiršo kad kiti turi smegenis ir gavosi Š... kaip visada.
Jonas Lietuvis , 2021-04-27 19:27
jei grąžintų man jaunystę,niekada nedirbčiau valstybei
Klaipėdietė, 2021-04-27 18:45
reiketu negrazbyliauti ,o pasakyti visa tiesa tiesiai i akis ,galimai einama prie to ,kad nedarbingi pilieciai butu sunaikinami ,tik tam kol kas matomai nerandama pateisinimu ir graziu delikaciu paaiskinamu ,nes jei pasakys atvirai ,kad galvojama ar siuloma kurti naikinimo darbui netinkamu zmoniu fabrikus ,panasiai kaip buvo ikure naciai tai negraziai skambes ,todel ieskoma viskokiu ivaireniu tinkamesniu budu .Kaip liaudyje sakoma nuvarytus arklius reikia nusauti ......
Reiketu negrazbyliauti o pasakyti, 2021-04-27 14:50
Galvodami apie tai,kad paiilginti iki pensijinį amžių,pagalvokime,kad ne visi tik popieriukus kilnoja ir į monitorių žiūri.Yra darbai,kur reikia vikrumo,fizinės jėgos,gero rwgėjimo ir t.t.Gal tada atsižvelkime ir į profesijas.Sutikime,kad tai ką padaro 50-metis,70-metis sunkiai bepadarys.Kodėl policijos pareigūnai jau 45m.pensininkai,o koks operatorius,vairuotojas,šaltkalvis,suvirintojas,statybininkas turi dirbti beveik iki 70-ties.Argi jų darbe nėra pavojaus,argi jis daug lengvesnis?
UPS, 2021-04-27 12:41

Dėmesio! Jūs skaitote komentarų skiltį. Komentarus rašo naujienų portalo VE.lt skaitytojai. Nuomonės nėra redaguojamos ar patikrinamos. Skaitytojų diskusijos turinys neatspindi redakcijos nuomonės.