Mūsų europarlamentarai - Lietuvos gėda ir bėda

Praėjęs „Didysis šeimos gynimo maršas" atidengia vis didesnes politikierių apgaules. Į Europos Parlamentą išrinktiems lietuvių tautos atstovams trūksta pilietiško orumo, noro būti savimi. Jie labai greitai pamiršta, kad juos išrinko Tauta.

Europarlamentarai, esate išlaikomi mokesčių mokėtojų pinigais, nusiimkite pataikūnų ir parsidavėlių kaukes ir laikykite save nedvejotinais savo šalies šeimininkais ir sugebėkite visus atvykstančius (kurie nurodinėja, kokius įstatymus turime priimti ar nepriimti) laikyti tik svečiais, o ne savo viršininkais, kuriems persistengdami norite įtikti, o jiems išvykus - juos šlykščiai mėgdžioti.

Galime pasvajoti: jei tikras lietuviškas orumas ir drąsa kada nors sudygtų ir tai ištiktų mūsų šaliai Briuselyje atstovaujantiems politikieriams, tai, ko gero, daugelis lietuvaičių iš euroskeptikų virstų euroentuziastais.

Bet to nebus, nes europarlamentarai ir ES negerbia lietuviško orumo, visais būdais bando „obliuoti" lietuviškas vertybes, mentalitetą, labai nori iš istorijos ir laiko užgrūdinto tautiečio savo klastingom programom, projektais, paramom išdrožinėti slaptose vizijose sukurtą bevertį, beveidį ir paklusnų „europietį"...

Susidariusi situacija ir aplinkybės verčia susimąstyti, gal iš tikrųjų ES lietuviams nėra svarbi institucija, nes į ją nuolat išrenkami vertybių labirintuose pasiklydę asmenys, kurie Briuselyje greitai praranda pilietinę orientaciją ir juos ištinka nesvarumo būsenos sindromas.

Besiblaškančių ir padorumą praradusių tokių veikėjų ir/ar politikierių, manome, vis daugės, o taip pat didės ir jų daroma žala valstybingumui bei tautinei savimonei.

Kaip elgtųsi Švedijos, Anglijos, JAV ir kitų šalių vyriausybės, jeigu koks nors Lietuvos ambasadorius, atvykęs į jų šalį, išdrįstų nurodinėti, kokias konvencijas jiems reikia skubiai priimti, kad privalo sudaryti ypatingas sąlygas ir rūpintis vienalyčių asmenų santuokomis bei vaikų lyčių keitimu ir kt.

Manome, toks ambasadorius greituoju būdu būtų atšauktas ir kaip persona non grata išgrūstas iš šalies.

Tačiau minėtų valstybių ambasadoriai nepavargdami tai daro mūsų šalyje, tyčiojasi ir niekina mūsų Konstituciją, bei tautines vertybes, o už jų įžūlumą jiems dar nuolaidžiaujama ir pataikaujama.

Prisiminkime, kas atsitiko apsišaukėliui Pavilioniui, kuris, apsimesdamas „europiečiu", bandė pamokyti gruzinų tautą, bet greituoju būdu teko nešti kudašių. Išrinktieji, mokykitės patriotiškumo!

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder