Okeanidėms į visuomenės nuomonę - nusispjaut

Po kelių savaičių Seimui bus pateiktas svarstyti Partnerystės įstatymo projektas. Šį įstatymą priėmus, būtų įteisinta ir tos pačios lyties asmenų partnerystė. Nors, remiantis „Vilmorus" atlikta apklausa, tokiai partnerystei - Laisvės partijos svajonei nepritaria ar greičiau - nepritaria 70,3 proc. respondentų. O pritaria tik 8,1 proc.

Na, ir kas? Seimo Žmogaus teisių komiteto pirmininkas Tomas Vytautas Raskevičius kažkodėl pamiršo 70,3 proc. žmonių teisę gyventi valstybėje, neužterštoje „antgamtiškosios" partnerystės. Ir dėl ko iš savo valstybės taip neekologiškai tyčiotis? Vien dėl to, kad kažkas panūdo atsistoti ir skaudžiai patrepsėti ant Gamtos.

Sužinojus žmonių nuomonę, šio „antgamtiško" įstatymo neverta net svarstyti. Tuščiai gaišti laiką.

Tačiau ne. Vis vien jį atkakliai bruka! O T.V.Raskevičius ramina, jog visuomenės pritarimas atsiras po priimto įstatymo. Esą viskas bus gerai. Visuomenės nuomonė keisis.

Archyvų nuotr.

Jei kas nors atliktų Lazdijų rajono gyventojų apklausą, bent keli procentai apklaustųjų norėtų prisijungti prie Lenkijos. Tad, vadovaujantis okeanidžių logika, Lazdijus reikia atiduoti Lenkijai.

O jei dauguma dzūkų to nenori - nieko baisaus. Pripras.

Remiantis ta pačia logika, reikėtų dekriminalizuoti ir rūkalų, kvaišalų kontrabandą. Nes dalis piliečių to nori, o kiti - kaip nors pripras. Juk mažuma turi įvairiausių norų. Pvz., naktį daugiabutyje baubti, gręžti sieną, griauti pertvaras. Reikėtų įteisinti ir šių piliečių saviraišką. Ir stebėti, per kiek dešimtmečių pasikeis daugiabučio daugumos nuomonė į miegą.

Archyvų nuotr.

Galų gale, vienos lyties partnerystė irgi apsunkina žmogaus teises. Užsimanys vienas partneris iš nuobodulio tapti transseksualu - ir negali.

Nes vienalytei partnerystei bus amen.

Nieko, priprasi - pažada būsimas transseksualas. T.V.Raskevičius garantuoja sėkmingas pratybas.

Archyvų nuotr.

Archyvų nuotr.

 

Sidebar placeholder