Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Labai teisingas ir taiklus yra profesoriuas Vytauto Kasiulevičiaus pastebėjimas kad mūšis prieš pandemiją jau seniai pralaimėtas. O ypač pralaimėtas dėl dabartinės seimo daugumos ir jų išrinktos Vyriausybės dabar daromų veiksmų kovojant su pandeminio koronoviruso covid 19 užkrato plėtimo suvaldymo. Kas svarbiausia taip jų girtas prieš rinkiminis ir po rinkiminis suvaldymo planas tiesiog ŽLUGO ir neturintis ateities. Jiems reikėjo visas jėgas dėti ypač dabar paplitusiam covid 19 plėtimo suvaldymui, o ne užsiiimti dabar tais savo mūsų visuomenei svetimais GENDERINIAIS- SPALVUOTAIS-PARTNERYSTĖS IR NARKOTIKŲ DEKRIMINATLIZAVIMO reikalais. Kas svarbiausia dabar ryškiai kyla energetinių vartojimo kainos ir tai gula ant Lietuvos piliečių pečių. Kai to tarpu dar neprasidėjus vasarai Vyriausybė praktiškai nieko nedarė, kad būtų įveiktas kainų sumažinimo suvaldimas. Taip kad dabartinės seimo daugumos ir jų išrinktos Vyriausybės šimtadienis patiria FIASKOTADIENĮ. Nes jų valdymas jiems ir teoriškai ir pratiškai eina perniek į nieką. Sugrįžtam į 2008-2009 m. situacijos laikotarpį.
Sigitas, 2021-10-15 13:24
Komforto era, jei jau ieškote priežasčių. Tarp viso kito, komfortabilu tarti, kad pats žinau geriau, ir baigtas kriukis. Vertinant plačiau, padraikos feisbukai pakeitė kitokio pasisakymo platformas, kadaise besiramsčiusias autoritetais, kompetencija. Nebeliko visuomenę rišusių pagarbų. Dabar tiesiog palaida bala, karjeristai spekuliantai, ir mažai kas daugiau.
AK, 2021-10-15 13:22
Jūs teisus 100%.Virtualus karas tikrai seniai vyksta fb ir kitose medijose.Tuo tarpu daugelis žmonių yra įtikėjusių ,kad tai,ką kalba mokslo žmonės yra meluojama.Tačiau,kai suserga jie visvien kreipiasi gydymo įstaigoms.Kažkas negerai su žmonių protais,kažkoks fanatizmas,laisvių kultas.
Profesoriau, 2021-10-15 12:15

Dėmesio! Jūs skaitote komentarų skiltį. Komentarus rašo naujienų portalo VE.lt skaitytojai. Nuomonės nėra redaguojamos ar patikrinamos. Skaitytojų diskusijos turinys neatspindi redakcijos nuomonės.