Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
O kokios geroves padarytos miestui, kai tamsta buvote savivaldybes administracijos direktorius? Mieste tikrai to nesimato, nebent gal tik popieriuose. Jau seniai senamiestis alsuoja tik vejeliu.
Zmogus, 2021-10-20 10:13
Nugyveno miestą liberalai , kurie daug metų valdė miestą!
Patriotas, 2021-10-19 14:11
nežinau, ar dar kokiame mieste taip niokojama žalioji zona. Medžiai, manau, beatodairiškai naikinami, kad pastatyti kokį monstrą nė kiek negalvojama, kaip išsaugoti medžius. O jau centrinės gatvės namų fasadai primena karo nuniokotus namus. Miesto centras tikrai apleistas, o ką kalbėti apie kitas gatves. Šitiek apleisti miestą galėjo tik patys dvasia nuskurdę veikėjai. O kiek metų miestui vadovauja Grubliauskas? Jis, matomai nuskurdusio miesto nemato.
Miesto gyventoja., 2021-10-19 11:59
Ne tik kad nugyventas miestas, bet ir dabar Klaipėdos miestas yra t.y. 1. nustekentas-išniekintas; 2. istorinio paveldo pastatų neišsaugojimas, griaunamas; 3. bukų pastatų projektų statiniais apstatoma pati miesto aplinką tik dar labiau patampa gadinančia-darkančia; 4. kokčiai "smirdančiu", 5. žalių plotų naikinančiu-neturinčiu; 6. daugiabučių kiemų plote sporto aikštelių neturinčių; 7. Klaipėdos miesto centrinio futbolo stadiono nebuvimo; 8. gatvių-kelių infrakstrutūros neturinčiu; 9. visų rūšių atotransporto kamščiai; 10. neatitinkanti Klaipėdos miesto gyventojų ir svečių reikalavimus transporto infrastruktūros srityje; 11. miesto gyventojus vežantis keleivinis transportas neatitinkantis reikalavimus (11.a. seni kledarai neturintis kondicionieriaus ir t.t.); 12. Klaipėdos miesto pavaldume esančių įmonių nevaldymas ir t.t. . Taip teisingai Klaipėdos miestas yra savitas-gražus-nuostabus, bet tik fotofiksacijose ir tiek. O išeini pasivakščioti po Klaipėdos miestą ir iš to pamatyto beliktu tik staugti. Labai teisingai ir taikliai yra Sauliaus Budino pastebėta t.y. "Nugyventas miestas: Kaip greitai lygiuosimės į provinciją"? Kiltu kalusimas t.y. o dėl ko taip yra ir kodėl taip yra? Atsakymas būtų vienas ir pagrindinis t.y. nėra to šeimininko kuris pilnai profesionaliai suprastu kas yra miesto ekonominiai-socialiniai-ūkiniai segmentai. Kuris turėdamas visą argumentuotą teisybę ne pabijotu tiesiai rėžti viešai. Kaip tai darė -daro Širvintų rajono savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė.
Sigitas, 2021-10-19 10:19
Klaipėdą "nugyveno" ne Marytė, o toks Budinas ir kiti valdantieji
marytė, 2021-10-19 09:57
Nauja miesto logotipa Budinas papaišys ir suspindės Klaipėda
, 2021-10-19 07:29
dar ta saika su Grubliausku pabus valdzioj ir atsitiks kaip Kaunui ,valdant Kupcinskui.Nor jau ten ir esame
VYTAS, 2021-10-18 18:42
Kaip lengva informacoja vartyti tik į vieną pusę. Budinai, o koks miestas taršiausias, tapęs pramonės įkaitu? Žmonės lekia į rajoną statydamiesi namus, bet ir jau užsinori lėsti miesto ribas. Kalbant apie miestą, vertink visumą.
Regina, 2021-10-18 17:32

Dėmesio! Jūs skaitote komentarų skiltį. Komentarus rašo naujienų portalo VE.lt skaitytojai. Nuomonės nėra redaguojamos ar patikrinamos. Skaitytojų diskusijos turinys neatspindi redakcijos nuomonės.