Saulius su Ramūnu buvo tik iš išskaičiavimo? (1)

Kai skiriasi šeima, skauda artimiesiems. O jei skiriasi žinoma šeima - skauda ir jų gerbėjams, mat tenka rinktis, kurią pusę dabar palaikyti, kam alimentus mokėti... O jeigu skyrybos - politinės ir dviejų vyrų...

Būtent toks įvykis sudrebino šalies padangę. Valstietišką šeimą paliko Saulius. Nors, jei gerai pagalvoji, ar jis su Ramūnu buvo tikra šeima? Juk oficialiai santykių nebuvo įteisinę, tikru valstiečiu Saulius nenorėjo tapti. Taigi vieną dieną susirinko šmutkes ir trenkė durimis.

Visą šią sceną dar ir per medijas ištransliavęs, žurnalistus skyrybų pagarsinti sukvietęs. Net buvusius poros draugus Saulius išsivedė!

Neslėpkime, Ramūnui toks Sauliaus poelgis neturėjo atrodyti netikėtas. Kalbos apie neištikimybę jau sklandė. Be to, Saulius iki Ramūno jau turėjo politinių santykių, džiaugėsi, kai partneriai ant rankų į vidaus reikalų ministrus iškėlė, o paskui... pabėgo į Naisius.

Žodžiu, akivaizdu, kad žmonės nesikeičia.

Visgi, kaip ir kiekvienų skyrybų atveju, žmonės klausia: kodėl taip įvyko?

Šioje istorijoje atviresnis Ramūnas. Sako jis, kad Sauliui reikėjo garantijų.

Tik jis nelabai suprato, kokių. Sako, jog iš pradžių santykiai jį tenkino, ypač piniginiai reikalai (ne visi gali pasigirti dovanotais rinkimais), bet paskui kažkas pasikeitė.

Atsirado kažkokių ambicijų. Ai, ką čia slėpti, Ramūnas tikrai jaučia, kad juo buvo pasinaudota, o tada jis buvo tiesiog pamestas. Išeina, kad Saulius yra visiškas Alfonsas.

Ramūno istorija - kaip daugybės šeimų istorijų. Kai tikros meilės nėra, o santykiai tik dėl išskaičiavimo. Net neįregistruoti, tiesiog egzistavimas susimetus.

Nieko ilgalaikio tai neatneša. Tad išvada tokia, jog gyvenime galima visiškai pasitikėti tik vienu žmogumi.

Savimi. „Na ir dar Agne", - nusišypsojęs pagalvojo Ramūnas, kai perskaitė jos įrašą feisbuke, kuriame ji viešai Saulių pavadino „berniuku"...

Politika – nešvarus dalykas. Dar V. Čerčilis yra pasakęs, kad politikoje nėra amžinų draugų ar amžinų priešų, yra tik amžini interesai. Daugeliui valdžiažmogių (o ypač partiniams migrantams) žymiai artimesni savi, o ne valstybės interesai.
Vaclovas, 2021-09-20 13:39
Sidebar placeholder