Valdžia su nelegalais nekovos, nes su jais ateina pinigai (2)

Ką daryti su Lietuvą užklupusia migrantų krize? Nieko nedaryti. Gyventi ir džiaugtis, mat mūsų valdžiai tai - likimo dovana. Manau, kad prieš užmiegant kiekvienas iš valdančiųjų dabar bent jau mintyse už tai padėkoja Lukašenkai.

Už ką čia dėkoti? Pasvarstykime. Mūsiškiai juk stengiasi pasirodyti prieš įtakinguosius ES klerkus? Taip.

Tad dabar yra puikiausia proga - jau ir Uršulė su Mišeliu buvo užvažiavę pasifotografuoti.

Vieną kitą sekundę net CNN su BBC lietuvaičius parodė, po sakinį ištransliavo.

Jau gerai - bus kuo senatvėje anūkams pasigirti!

O kol vietiniai žmogeliukai stebi vaizdus iš pasienio, skaičiuoja palapinėms leidžiamus eurus ar pjaunasi, kad tik šalia jų neatkraustytų neregėtų tamsiaodžių, galima ramiausiai daug didesnius pinigėlius dalintis, daug juodesnius darbelius dirbti.

Žiūriu, lyg tyčia, šią savaitę Europos Parlamentas patvirtino 16 mlrd. eurų paketą, kuris padės ES valstybėms stiprinti sienų apsaugą ir migracijos srautų valdymą bei gerinti trečiųjų šalių piliečių integraciją.

Ar suvokiate? 16 mlrd. eurų! Vieno perkelto pabėgėlio integravimui Briuselis skirs 10 tūkst. eurų.

Dabar aiškiau, kodėl nieko nedaryti labiau apsimoka? Nes pinigai ne kapsės, o tiesiog liesis, už kiekvieną papildomą nelegalą.

Beliks tik pasidalinti - jau matau, kaip rankas trina visokie VšĮ, fondai ir agentūros. Jau ieško popieriaus, galanda pieštukus projektams rašyti.

Todėl, patikėkite, kalbų apie nelegalios migracijos stabdymą bus dar labai ir labai daug.

Bus daug vizitų, komandiruočių ir spaudos konferencijų. Girdėsime pasiūlymų ir tvorą statyti (mačiau jau net žmogeliai savanoriai šiam reikalui buriasi), ir pabūklais gąsdinti, ir dar visko visko.

Bet realybėje nebus daroma nieko.

Nes, jeigu iš tiesų sugalvosi ginti Lietuvą nuo migrantų invazijos, būsi nubaustas Briuselio vadų.

Greitai suveiks visokie žmogaus teisių apsaugos mechanizmai, bus pagrūmota sankcijomis ir ES milijonai praplauks pro šalį...

Todėl valdžiai kažką daryti tiesiog bukai neapsimoka.

Na gi taip, o kaip kitaip, korona dave pajamu, o dabar invazija pakeis lietuvos piliecius, kuriuos krapstys lauk
ona, 2021-07-11 17:28
Klerkai pieštukus galanda(beja ir mums ne pro šal.Tinka!), o piliečiams, kadangi nesugebame valdžios sutramdyti,belieka pasirūpinti gerai išgaląstais kastuvėliais,kurie puikiai tinka užklimpus -"giliam sniegui" atkasti ir užkasti.
Girinis vyrams, 2021-07-11 14:22
Sidebar placeholder