Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
, 2022-01-27 07:36

Kai kurie komunistai tėvynei padarė daug daugiau, nei visos "patriotinės" kegebe beretės su savo vaduku sugebėjo jai pakenkti

Ričardas
Ričardas, 2022-01-26 14:22

A. Brazauskas - prieštaringa asmenybė ir daugialypis vadovas. Lietuvai jis padarė daug gero ir blogo. Tai tipiškas "lietuviškas komunistas". Jis bandė partinę liniją pakreipti Lietuvos naudai, atsiskyrė nuo KPSS. Bet jo strategija "Stepas po Stepo" arba fabijonizmas Lietuvai būtų pražūtinga. V. Landsbergis su savo sąjūdiečiais suveikė drąsiai ir ryžtingai. Išgelbėjo Lietuvą ir sugriovė sovietinę imperiją. Brazauskininkai nustumti nuo lovio purkštauja iki šiol, kaišioja pagalius į valdžios ratus. Bet jie neturi jokios perspektyvos. Jeigu būtų laimėjęs Lozoraitis, mūsų gerbuvis būtų daug geresnis. Deja laimėjo ekskomunistai brazauskininkai. Potencialiai jie yra Rusijos penktoji kolona. Bet realiai jie neturi turtėjančios visuomenės palaikymo.

Dėmesio! Jūs skaitote komentarų skiltį. Komentarus rašo naujienų portalo VE.lt skaitytojai. Nuomonės nėra redaguojamos ar patikrinamos. Skaitytojų diskusijos turinys neatspindi redakcijos nuomonės.