Vytautas Sinica

Vytautas Sinica: Kas kaip moka, taip ir prisideda prie užčiaupimo

Tolerantiško jaunimo asociacija su tolerantiškais partneriais paskelbė neva tyrimą apie Lietuvą apraizgiusį „antiLGBT tinklą“. Ten garbingai suminėti ir „Pro Patria“, ir Nacionalinis susivienijimas, taip pat aš asmeniškai.

Nesiruošiau reaguoti, bet kad jau žiniasklaida skyrė dėmesio tam absurdui, žinoma, pakomentavau. 

Kodėl tai absurdas?

Nes viena vertus, „tyrimas“ skelbia, kad jo objektai neva kovoja prieš demokratiją, žmogaus teises ir bendradarbiauja su Rusija, tačiau niekaip to neįrodo ir net nebando. Ideologinė autorių nuostata projektuojama į neva tyrimą.

Kita vertus, „tyrime“ daugybė fakto klaidų, tariamų ryšių, kurie iš tiesų neegzistuoja.

Gintaras Grušas nėra „Pro Patria“ rėmėjas, tuo tarpu „Pro Patria“ narys Justas Stankevičius niekaip nebendradarbiauja su Sveikatos teisės institutu, Vytauto Raškausko nėra „Pro Patrijoje“ jau gal kokius septynetą metų ir taip toliau VIEN apie vieną organizaciją.

Net laikant „tyrimą“ tiesiog publicistika, factcheckeriai turėtų ką veikti, jeigu bent kada nors tikrintų politinę kairę :)

Bet svarbiausia ne klaidos.

„Tyrimai“ su tokiomis tezėmis apie ryšius su Rusija yra, tegu ir mėgėjiški, bet bandymai išstumti į užribį oponuojantį požiūrį, užčiaupti jį ir nutraukti diskusijas.

Prieš 50 metų marksistas Herbertas Marcuze rašė, kad tikroji tolerancija bus tik tada, kai visuomenėje dominuojantis požiūris bus užčiauptas paraštėse esančio požiūrio naudai.

Esą tik taip įmanoma, kad apskritai įvyktų pokyčiai.

Lygioje sąžiningoje idėjų kovoje visada laimės požiūris, kurį palaiko dauguma ir galios centrai. 

Iš šito marazminio mąstymo plaukia visos pozityvios diskriminacijos, lyčių kvotos, politinio korektiškumo cenzūra ir neapykantos kalbos įstatymai.

Neatsitiktinai portaluose ir TV laidose galite nuolatos matyti laidas ir pašnekovus, palaikančius LGBT reikalavimus, bet faktiškai niekada nepamatysite laidų ir pašnekovų, kurie to nepalaiko (nepainioti su nuomonių skiltimis, už kurių turinį redakcijos neatsako).

To šalininkai, kas kaip moka, taip ir prisideda prie užčiaupimo.

Žiūrėk, gal suveiks dar kartą ir Rusijos korta :)

Šitie žmogeliukai mato visuose, kas jiems nepritaria, priešus, o ne pašnekovus.

Diskusijos jiems reikalingos tik tiek, kiek suteikia platformą propagandai skleisti.

Neatsitiktinai jie niekada neatsakys į jūsų nepatogius klausimus, dažniau puls piktintis, kad vienas ar kitas nepatogus teiginys yra apskritai neleistinas ir amoralus pagal naująją moralę.

Neatsitiktinai facebooke ir privačiai leftistai nuolatos piktinasi žurnalistams, kaip šie apskritai drįsta kviesti į laidas prigimtinės šeimos šalininkus. 

 

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder