Vytautas Sinica: Tolesnis kiršinimas net ir karo akivaizdoje (2)

Suprantu, kad mano ir Laisvės partijos požiūriai skiriasi taip labai, kaip tik gali skirtis, bet kai kurių jų idėjų beprotiškumas tikrai gąsdina. Raskevičius sako, kad reikia skubiai priimti Partnerystę („apsispręsti dėl“), kad visiems būtų aišku, su Rytais mes ar su Vakarais. 

Šita demagogija, jog LGBT reikalavimų išpildymas paverčia tave Vakarais, o atmetimas - Rytais, yra be galo ydinga tiek šalies viduje, tiek išorėje. 

Šalies viduje ji stumia žmones galvoti, kad jeigu esi prieš, tai tau pakeliui su Rytais.

Gal tada Putinas tikrai yra tradicinių vertybių gynėjas?

Juk net Raskevičius taip moko. Apie tai beveik prieš dešimtmetį rašiau tekste „Nematomas Vakarų frontas“. Niekas nesikeičia. 

Bet šiandien - būtent toje geopolitinėje situacijoje, kurioje esame - toks pasirinkimas stumia tą pačią Ukrainą dvejoti, su kuo ji.

Žinoma, laimei, pasaulyje tai nenuskambės, o jeigu ir nuskambėtų, niekas nepažiūrės rimtai.

Bet JEIGU. ES ilgus metus darė tą klaidą su Rytų Partnerystės šalimis, stumdamos jas nuo savęs ir į Putino glėbį, reikalavimais mainais į paramą ir prekybos sutartis priiminėti LGBT reikalaujamas pataisas. 

Vienintelė žinia šiuo klausimu, kurį turėtų girdėti Ukraina, tai jog Vakarai ir Lietuvai šiuo klausimu laisvi spręsti, ką nori, ir jeigu sprendžiate „ne“, tai nereiškia, kad jūsų vieta su Putinu.

Archyvų nuotr.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder