Į ligoninę pristatytas galimai namuose sužalotas mažametis

Anglijos ligoninėje naujagimis perduotas ne tai motinai

(2)

Ligoninė pradėjo tyrimą po to, kai kūdikis gimdymo skyriuje buvo atiduotas ne savo mamai.

Dorseto universitetinės ligoninės NHS Foundation Trust patvirtino, kad tiria 2023 m. rugsėjį įvykusį incidentą, „kurio metu kūdikis buvo perduotas netinkamai motinai“.

Maisie Beth iš Pool'o pagimdė dukterį Isabelle, kuri buvo paguldyta į specialios priežiūros skyrių, nes jai reikėjo fototerapijos, buvo prijungtas vamzdelis ir ji buvo stebima kas dvi valandas, pranešė „LadBible“.

Mama aplankė savo dukrą skyriuje, bet grįžtant iš tualeto ją pakvietė akušerė ir paprašė pasiimti dukterį iš kitos palatos. Kūdikį ji parsinešė į savo palatą ir tik pradėjusi keisti vystyklus suprato, kad vysto berniuką.

Pasak akušerės, M. Beth atrodė labai panaši į berniuko motiną, todėl vaikai buvo supainioti. Pareiškime universiteto ligoninių Dorset NHS Foundation Trust svetainėje sakoma: „Tiriame incidentą mūsų gimdymo skyriuje 2023 m. rugsėjo mėn., kai kūdikis buvo perduotas netinkamai motinai.

Labai apgailestaujame dėl patirtų kančių ir esame įsipareigoję teikti visapusišką paramą nukentėjusioms šeimoms. Tėvų ir kūdikių saugumas yra didžiausias mūsų prioritetas.

Detaliai peržiūrėjome visas savo saugos procedūras ir norime visus patikinti, kad tai buvo pavienis incidentas“.

Anglija.lt naujienas ar jų dalį publikuoti ir/ar kitaip naudoti be raštiško "Anglija.lt Ltd." sutikimo draudžiama.

Gemius

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder