Kas bus, kai NATO pakels savo naikintuvus

Arestovičius: Ukraina sunaikino priešo priešlėktuvinę gynybą 4 lėktuvais, kas bus, kai NATO pakels savo (10)

Prezidento kanceliarijos vadovo patarėjas Oleksijus Arestovičius įsitikinęs, kad bet koks Rusijos šantažas yra beprasmis, nesvarbu, ar kalbama apie atominės elektrinės avariją, ar apie branduolinius ginklus, ar apie Suvalkų koridoriaus užgrobimą, - skelbia unian.net.

Kaip jis sakė laidoje "Feigin LIVE", šiandien Rusijos karinė vadovybė duoda įsakymus, kurių kariuomenė nebegali įvykdyti.

"Rusijos aukščiausioji vadovybė su atkaklumu, vertu geresnio paaiškinimo, ir toliau silpnina savo karių tikėjimą ne tik pergale (niekas ja nebetiki), bet ir bet kokiu vadovybės veiksmų adekvatumu", - sakė jis.

Prezidento patarėjas pabrėžia, kad Rusijos kariškiai nemano, jog karą galima normaliai užbaigti, jau nekalbant apie pergalę.

Arestovičius situaciją Rusijos kariuomenėje apibūdina kaip valdymo ir strateginę krizę. Šioje situacijoje Rusija griebiasi šantažo.

"Branduolinis šantažas, turi būti visiškas idiotas. Grūdų projektas nepavyko - jie nusprendė įgyvendinti branduolinį projektą", - sakė jis. 

OPU vadovo patarėjas įsitikinęs, kad toks šantažas neturi jokios prasmės, nesvarbu, ar kalbama apie atominės elektrinės avariją, branduolinius ginklus, ar apie Suvalkų koridoriaus užgrobimą.

„Galima priminti vieną paprastą dalyką. Keturi ukrainiečių lėktuvai su senomis, 86-ųjų raketomis, sutaršė dešiniojo kranto rusų S-300, S-400. Liko nulis.

Tai keturi ukrainiečių lėktuvai.

NATO vienam smūgiui iš oro, kai jiems prireiks, pakeltų 2,1 tūkst. lėktuvų. Koks dar Suvalkų koridorius? Iki Uralo neliks gyvybės, nieko neliks.

Aš turiu omenyje karinę techniką, taikių gyventojų aišku niekas nežudytų.

Per 3 paras išvis nieko neliktų. Kam jūs grasinate? Ką jūs ten nurodinėjate?

Kokios dar avarijos atominėse elektrinėse? Mes ko iš Putino bijojome, tai adekvatumo praradimo, marškinių plėšymosi, branduolinio ginklo, mobilizacijos.

O jie praranda adekvatumą jau net ne kaip desantininkas prie fontano, jie praranda adekvatumą kaip tas nelaimingas pirmaklasis, kurį ketvirtokai dėl kramtomos primušė mokyklos kampe.

Pasak Arestovičiaus, Putino režimo laukia grandiozinė katastrofa.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder