Australija sieks iki spalio nuo COVID-19 paskiepyti visus gyventojus

Australijoje per parą nustatyta daugiausiai naujų koronaviruso atvejų nuo pandemijos pradžios

Australijoje pastarąją parą koronavirusas diagnozuotas daugiau kaip 37 tūkst. žmonių. Šis rodiklis – didžiausias nuo pandemijos pradžios.

Tai pirmadienį pranešė šalies Sveikatos apsaugos ministerija. Pasak specialistų, didžioji naujų atvejų dalis susijusi su omikron atmainos plitimu.

Daugiausiai naujų pacientų užregistruota Naujojo Pietų Velso valstijoje (20 794), kur medikai jau ketvirtą dieną paeiliui fiksuoja po daugiau kaip 20 tūkst. naujų Covid-19 atvejų. Taip pat didelis paros prieaugis nustatytas Viktorijos (8 577), Kvynslando (4 249) ir Pietų Australijos (2 552) valstijose. Bendras praėjusią savaitę užfiksuotų užsikrėtimo atvejų skaičius viršijo 160 tūkst.

Australija išgyvena trečiąją koronaviruso pandemijos bangą. Nuo gruodžio vidurio daugumoje šalies regionų sparčiai daugėja naujų užsikrėtimo atvejų, dauguma jų susiję su omikron atmainos plitimu.

Infekuotųjų skaičiaus antirekordai fiksuojami beveik kasdien, nors 18,9 mln. gyventojų turinčioje šalyje beveik 92 proc. suaugusiųjų yra visiškai pasiskiepiję nuo Covid-19, o daugiau kaip 2,5 mln. jų (12,5 proc.) jau gavo stiprinamąją dozę.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder