Joe Bidenas sako, kad supranta jam keliamą amžiaus klausimą

Bidenas išvyko į G20 viršūnių susitikimą Indijoje

Neigiamą koronaviruso testą gavęs JAV prezidentas Joe Bidenas išvyko į G20 viršūnių susitikimą Indijoje. Prezidento lėktuvas ketvirtadienio vakarą (vietos laiku) pakilo iš Endriuso karinių oro pajėgų bazės netoli sostinės Vašingtono, pranešė kartu keliaujantys žurnalistai.

Baltųjų rūmų duomenimis, 80-mečio J. Bideno COVID-19 testas ketvirtadienį, ketvirtą dieną iš eilės, buvo neigiamas. Kaip jau skelbta, pirmadienį koronavirusas buvo nustatytas jo žmonai Jill Biden.

Prieš savaitgalį Naujajame Delyje vyksiantį G20 viršūnių susitikimą J. Bidenas penktadienį susitiks su Indijos ministru pirmininku Narendra Modžiu.

Susitikime tikriausiai bus kalbama klimato kaitos, G20 vaidmens Ukrainos kare bei jo padarinių skurdesnėms šalims temos.

Šeštadienį G20 šalių lyderiai rinksis į dvi dienas truksiantį viršūnių susitikimą. Po jo J. Bidenas dar lankysis Vietname.

Ketvirtadienį koronavirusas diagnozuotas Ispanijos premjero pareigas einančiam Pedro Sánchezui.

Dėl to jis buvo priverstas atšaukti savo dalyvavimą G20 susitikime. Jame nebus ir Rusijos bei Kinijos prezidentų Vladimiro Putino ir Xi Jinpingo.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder