Buvęs britų žvalgybos pareigūnas: po 3-6 mėnesių Vladimiras Putinas bus neveiksnus?

Buvęs britų žvalgybos pareigūnas Christopheris Steele'as sakė, kad CŽV ir kitos agentūros mano, jog Rusijos prezidentas gali būti nušalintas per artimiausius mėnesius po jo "katastrofiškos" invazijos į Ukrainą, - paskelbė uk.news.

Archyvų nuotr.

Vakarų žvalgybos pareigūnai mano, kad Vladimiras Putinas gali tapti neįgalus "per tris-šešis mėnesius", teigė buvęs šnipas.

Jis teigė, kad nors vienas iš veiksnių būtų jo "pašlijusi" sveikata, tai taip pat priklausytų nuo to, kas nutiks Ukrainoje, ir nuo to, ar Rusija patirs didesnių nuostolių.

Stilas sakė BBC radijo laidai "The World at One": "Neįsivaizduoju, kad jis (Putinas) bus valdžioje ilgiau nei tris šešis mėnesius.

"Pirmiausia yra ženklų, kad jo sveikata prastėja, o tai bus vienas iš veiksnių.

"Ir jei tai, ką mums sako CŽV ir kiti bei mūsų pačių šaltiniai, yra tiesa, tuomet atrodo, kad per tokį laikotarpį jis gali tapti neįgalus."

Steele'as pridūrė: "Tai stipraus žmogaus režimas, kuriame žmonės turi bijoti lyderio, ir jei lyderis taps neįgalus medicininiu požiūriu, prieš jį bus imtasi veiksmų, esu tuo tikras."

Buvęs MI6 agentas sakė, kad jo pakaitalas vargu ar bus liberalesnis už V. Putiną, tačiau tai bus asmuo, kuris bus suinteresuotas išeiti iš karo.

Jis sakė: "Nemanau, kad tai reikštų gerus santykius su Vakarais, bet bent jau galėtume vesti derybas, kuriose jie galėtų teigti, kad neprarado savo veido, nes kaltę suverstų ankstesniam lyderiui."

 Archyvų nuotr.

Christopheris Steele'as, buvęs MI6 agentas, įkūręs "Orbis Business Intelligence" ir parengęs dosjė apie Donaldą Trumpą, Londone, kur pirmą kartą kalbėjosi su žiniasklaida. (Ekrano nuotr. )

Balandžio mėn. padaugėjo klausimų dėl V. Putino sveikatos būklės, kai vasario mėn. vaizdo įraše buvo matyti, kaip jis per susitikimą su Baltarusijos prezidentu Aleksandru Lukašenka "nevaldomai dreba".

Tai įvyko po to, kai Rusijos tiriamosios žurnalistikos grupė pranešė, kad per ketverius metus V. Putiną dešimtis kartų aplankė chirurgas, gydantis vėžį.

Pareigūnai nerimauja, kad V. Putiną apima vis didesnė paranoja dėl savo galios ir statuso, todėl jo veiksmai Ukrainoje tampa nestabilūs ir nenuspėjami.

Bet, anot šių šaltinių, Rusijos vadovo paranoja taip pat mažina branduolinio karo tikimybę.

Archyvų nuotr.

Ekrano nuotr.

Po 3-6 mėnesių Vladimiras Putinas bus neveiksnus?

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder