Buvusi M. Markle draugė: po sužadėtuvių ji atstūmė ne tik mane, bet ir savo šeimos narius

Lizzie Cundy apie Sasekso hercogienę atskleidė netikėtų faktų. Pasak jos, Meghan Markle visada norėjo susirasti britą vyrą, o susižadėjusi su princu Harry nebendravo ne tik su sena drauge, bet ir kai kuriais šeimos nariais, skelbia Dailymail.

„Aš turiu vaizdo įrašą, kuriame ji sako: „Aš noriu būti Londono mergina, myliu Londono vyrus ir viską, kas susiję su Londonu“, – pasakojo L. Cundy.

„Manęs buvo paprašyta ja rūpintis, kai M. Markle atvyko į Londoną. Ji norėjo kažką sutikti“, – pridūrė buvusi draugė.

Tik susižadėjusi su princu Harry, M. Markle ignoravo artimą draugystę. „Kai tik susižadėjo, ji mane atstūmė. Ji atstūmė daug žmonių, įskaitant jos šeimą, aš nesu blogiausias žmogus, kurį ji ignoravo“, –atskleidė L. Cundy.

M. Markle ir jos tėvo Thomo Markle'o santykiai nuo sužadėtuvių su princu Harry buvo sudėtingi.

Dar 2019 m. žiniasklaida skelbė, kad hercogienės tėvas niekada nėra matęs savo anūko Archie. 

Po to, kai M. Markle tėvas dar kartą britų spaudai davė „atvirą“ interviu apie savo dukrą, pastaroji pareiškė daugiau niekada nebenorinti jo matyti. 

Th. Markle'as tvirtino, kad dar nėra matęs savo anūko Archie.

„Tai be galo liūdna situacija, tačiau Meghan priėmė labai sunkų sprendimą – su tėvu ji daugiau nebebendraus, – karališkosios šeimos šaltinį citavo vokiečių laikraštis „Bild“.

– Tai sprendimas, kurį ji priėmė prieš kurį laiką ir dabar ji su tuo susitaikė.“ Meghan tėvas dar nėra akis į akį bendravęs ir su jos vyru princu Harry (34).

„Jai skauda širdį, bet ji turi saugoti save, savo vyrą ir sūnų“, – tęsė šaltinis. 

Th. Markle'as įvairiuose interviu, už kuriuos gauna nemažus pinigus, vis atskleidžia daug asmeninių dalykų apie savo dukrą Meghan.

Moteris daug informacijos paneigė, pavadindama tai melu.
 

Archyvų nuotr.

Thomas Markle`as ir Meghan Markle. www.needpix.com

Sidebar placeholder