Daugeliui į akis kritusį Putino ėjimą įvertino ekspertai: atskleidė priežastį

Tyrėjai mano atradę Rusijos prezidento Vladimiro Putino „neįprastai ėjimo priežastį“, kurią kai kurie sveikatos specialistai supainiojo su Parkinsono liga.

Pasak mokslininkų, Rusijos prezidento Vladimiro Putino „keistai kietas ėjimas“ gali būti ne Parkinsono liga, skelbė dailystar.co.uk.

Mokslininkai mano, jog „kieto ėjimo“ priežastis gali būti susijusi su jo KGB mokymais.

Daugybė vaizdo įrašų internete atskleidė neįprastą V. Putino eiseną, kurioje matyti, kad dešinė ranka lieka standi šalia šono, o kairė laisvai siūbuoja.

Kai kurie sveikatos specialistai manė, kad tai galėjo būti insulto ar Parkinsono ligos požymiai, tačiau grupė tyrinėtojų mano, kad tai yra jo griežto mokymo pasekmė.

Neurologijos profesorius Bastiaanas Bloemas iš Radboudo universiteto medicinos centro Nyderlanduose analizavo Putino pasivaikščiojimą „YouTube“ vaizdo įrašuose ir padarė išvadą apie keistą jo eiseną.

KGB Putinas tarnavo 16 metų. Pasak mokslininko, KGB darbuotojai buvo mokomi laikyti dešinę ranką prie krūtinės.

Archyvų nuotr.

Tyrėjai mano, kad toks rankos laikymas leidžia greičiau ištraukti ginklą, skelbė dailystar.co.uk.

Rašydamas savo teoriją Britų medicinos žurnalo internetiniame leidinyje „The BMJ“, J. Bloemas ir jo kolegos tyrinėtojai sakė: „Pagal šį vadovą KGB darbuotojams buvo nurodyta laikyti ginklą dešinėje rankoje prie krūtinės ir judėti pirmyn.

Manome, kad šis naujas eisenos modelis, kurį mes vadiname „ginklininko eisena“, galėtų atsirasti dėl elgesio prisitaikymo, kurį galbūt paskatino KGB ar kitos ginklų mokymo formos, kai mokiniai mokomi laikyti dešinę ranką prie krūtinės.“

Raktažodžiai
Sidebar placeholder