Iš pareigų atleisti mažiausiai 6 Rusijos vadai

Dėl nesėkmių Ukrainoje Rusijos karinėje vadovybėje - dideli pokyčiai

Rusijos karinė vadovybė patyrė rimtų pokyčių dėl kariuomenės nesėkmių Ukrainoje. Taip teigiama Amerikos karo tyrimų instituto (ISW) ataskaitoje.

Pažymima, kad Jungtinės Karalystės gynybos ministerija patvirtino ankstesnius ISW nustatytus faktus, kad nuo vasario mėn. prasidėjus pakartotinei invazijai iš pareigų tikriausiai buvo atleisti mažiausiai šeši Rusijos vadai.

Tarp jų - Rytų karinės apygardos vadas generolas pulkininkas Aleksandras Čaiko ir Vakarų karinės apygardos vadas generolas pulkininkas Aleksandras Žuravlevas.

Didžiosios Britanijos gynybos ministerija priduria, kad generolas Aleksandras Dvornikovas, kuris nuo balandžio vadovavo Rusijos kariuomenei Ukrainoje, buvo pašalintas, o armijos generolas Sergejus Surovikinas perėmė vadovavimą "pietinei kariuomenės grupei" Ukrainoje.

"Jungtinės Karalystės gynybos ministerija padarė išvadą, kad Rusijos vadovavimo struktūros nenuoseklumas ir nuolatiniai karinės vadovybės praradimai mūšio lauke trukdo vadovavimui ir kontrolei bei bendram operacijų Ukrainoje veiksmingumui", - teigiama ataskaitoje.

Kaip pranešė UNIAN, per visą invazijos laikotarpį Rusijos kariuomenės vadovybė kiekvieną mėnesį sužino apie naujus atleidimus.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder