Nedomina. Klausimas paprastas: kada nustosite rašyt ir publikuoti smurtines scenas, propaguoti agresiją? tegu ukrainiečiai savo spaudoje tą skelbia, o ant lietuvių vaikų galvų nepilkit šių šiukšlių. Niekam nesvarbu, kiek ten namų sugriuvo ar kiek žmonių žuvo. Patys ten jie kalti. Kuo greičiau sunaikins visą Ukrainą, tuo geriau, bet iki tol geriau tyliai laukit ir neskelbkit šių temų iš viso.
TOP
Nauji
Rašyti komentarą
Nedomina. Klausimas paprastas: kada nustosite rašyt ir publikuoti smurtines scenas, propaguoti agresiją? tegu ukrainiečiai savo spaudoje tą skelbia, o ant lietuvių vaikų galvų nepilkit šių šiukšlių. Niekam nesvarbu, kiek ten namų sugriuvo ar kiek žmonių žuvo. Patys ten jie kalti. Kuo greičiau sunaikins visą Ukrainą, tuo geriau, bet iki tol geriau tyliai laukit ir neskelbkit šių temų iš viso.
Dėmesio! Jūs skaitote komentarų skiltį. Komentarus rašo naujienų portalo VE.lt skaitytojai. Nuomonės nėra redaguojamos ar patikrinamos. Skaitytojų diskusijos turinys neatspindi redakcijos nuomonės.