Elonas Muskas atleido „Twitter“ vadovę Esther Crawford, naktį miegojusią biure

(1)

Remiantis pranešimais, „Twitter“ vadovė, kuri buvo matoma internete išplitusioje nuotraukoje mieganti ant grindų dėl „itin griežtos“ Elono Musko darbo kultūros, buvo atleista iš darbo, skelbia Nypost.

Esther Crawford, kuri, kaip pranešama, įgijo E. Musko pasitikėjimą ir įsisuko į siaurą atsiskyrėliškojo magnato vidinį ratą, savaitgalį buvo atleista, rašo „Information“.

Šaltiniai technologijų naujienų svetainei sakė, kad E. Crawford ir keli kiti produktų lyderiai sužinojo, kad buvo atleisti po to, kai savaitgalį buvo užblokuoti iš savo įmonės sistemų.

E. Crawford vėlai sekmadienį kreipėsi į socialinę žiniasklaidą ir sureagavo į „Twitter“ vartotojų kritikos srautą, kurie teigė, kad ji gavo kirvį, nepaisant jos lojalumo naujajam viršininkui.

„Blogiausia, ką galėjote matyti, kai žiūriu į „Twitter 2.0“ žaidimą, kad mano optimizmas ar sunkus darbas buvo klaida“, – tviteryje parašė E. Crawford.

„Tie, kurie tyčiojasi, būtinai yra nuošalyje, o ne arenoje“, – sakė ji, remdamasi garsiąja Theodore'o Roosevelto citata.

„Labai didžiuojuosi komanda, kuri sukūrė tiek triukšmo ir chaoso.“

When you need something from your boss at elon twitter pic.twitter.com/hfArXl5NiL— Evan Jones (@evanstnlyjones) November 2, 2022

Kai kurie „Twitter“ naudotojai apkaltino E. Crawford esant „sociopate“, o kiti buvo nustebę, kad „miegoti biure neužtenka“.

E. Crawford, kuriai buvo patikėta prižiūrėti „Twitter Blue“ prenumeratos paslaugą, išsiskyrė tuo, kad ji buvo viena iš nedaugelio patikimų E. Musko darbuotojų, kurie nebuvo perkelti iš vienos į kitas jo įmones – „Tesla“, „SpaceX“ ir „The Boring Co.“

E. Crawford buvo viena iš dešimčių inžinierių, produktų vadybininkų, duomenų mokslininkų ir komandų vadovų, kurie buvo atleisti, teigia į technologijas orientuota naujienų svetainė.

Remiantis pranešimais, per pastarąjį sumažinimo etapą buvo atleista mažiausiai 200 darbuotojų.

alfa.lt

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder