Į biurus norintys sugrįžti „Google“ ir „Facebook“ darbuotojai turės būti pasiskiepiję

„Google“ ir „Facebook“ trečiadienį paskelbė, kad į biurus norintys sugrįžti darbuotojai turės būti pasiskiepiję nuo COVID-19.

Jungtinėse Valstijose, kur pandemija nusinešė daugiau nei 611 tūkst. gyvybių, pastaruoju metu stebimas delta atmainos sukeltas infekcijų šuolis.

„Google“ biurai nebus prieinami neskiepytiems darbuotojams, tačiau nuotolinio darbo galimybė pratęsiama dar mažiausiai iki spalio 18 d., teigė bendrovės vadovas Sundaras Pichai.

„Visi norintys ateiti dirbti į biurą turės būti pasiskiepiję, – tinklaraščio įraše teigė S. Pichai. – Ši politika artimiausiomis savaitėmis bus įdiegta JAV, o ateinančiais mėnesiais išplėsta į kitus regionus.“

Pasak „Google“, šios priemonės įdiegimas bus pritaikytas prie sąlygų vietoje, įskaitant vakcinų prieinamumą. „Tikiuosi, kad, atidarant biurus, šie žingsniai suteiks ramybės pojūtį“, – pridūrė S. Pichai.

Technologijų milžinė „Facebook“ trečiadienį paskelbė panašų pranešimą, kuriame nurodė, kad biuruose bus laukiama tik paskiepytų darbuotojų.

„Prašysime, kad visi į JAV biurus ateinantys dirbti žmonės būtų pasiskiepiję, – teigė „Facebook“ žmogiškųjų išteklių viceprezidentė Lori Goler. – Įdiegsime procesą negalintiems pasiskiepyti dėl medicininių ar kitų priežasčių ir pagal situaciją vertinsime savo politiką kituose regionuose.“

Daugelis profsąjungų ir apribojimų priešininkų nepritaria privalomam skiepijimui, argumentuodami asmeninėmis žmogaus laisvėmis.

Prezidentas Joe Bidenas antradienį užsiminė, kad yra svarstoma įvesti skiepijimo prievolę daugiau kaip 2 mln. šalyje dirbančių federalinių darbuotojų.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder