Kammala Haris

JAV viceprezidentės vyras evakuotas dėl grasinimų susprogdinti bombą

AV viceprezidentės Kamalos Harris vyras antradienį buvo evakuotas iš Vašingtono vidurinės mokyklos, kurioje jis lankėsi afroamerikiečių istorijos minėjimo proga, kai buvo pranešta apie grasinimą susprogdinti bombą, pranešė pareigūnai.

Douglasas Emhoffas, kurio oficialus titulas yra antrasis ponas, dėl savo saugumo turėjo palikti Juodosios istorijos mėnesio minėjimą Dunbaro vidurinėje mokykloje Vašingtone. Mokiniams taip pat buvo liepta išeiti.

Išsamesnės informacijos apie grasinimo pobūdį nebuvo atskleista. D. Emhoff atstovė Katie Peters „Twitter“ tinkle parašė, kad „Slaptoji tarnyba buvo informuota apie grėsmę saugumui mokykloje, kurioje antrasis ponas susitiko su studentais ir dėstytojais“.

„Ponas Emhoffas yra saugus, o mokykla – evakuota. Dėkojame Slaptajai tarnybai ir Kolumbijos apygardos policijai už darbą“, – sakė K. Peters.

K. Harris yra pirmoji moteris, išrinkta JAV viceprezidente, taip pat pirmoji juodaodė moteris ir Amerikos azijietė, einanti šias pareigas.

Teisininkas D. Emhoffas, pirmą kartą JAV istorijoje – viceprezidentės vyras, dažnai keliauja vienas arba su K. Harris, kad padėtų viešinti Baltųjų rūmų darbotvarkę.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder