Kryme sulaikyta mokytoja, mėginusi padegti karinį komisariatą

Kryme sulaikyta mokytoja, mėginusi padegti karinį komisariatą

Kryme sulaikyta mokytoja, mėginusi padegti karinį komisariatą.

Gautomis žiniomis, moteris metė Molotovo kokteilį į karinio komisariato pastatą Feodosijoje, pusiasalio pietryčiuose.

Kaip pabrėžia Laisvės radijas, Maskvai pradėjus plataus masto agresiją prieš Ukrainą ir paskelbus mobilizaciją, daugelyje Rusijos regionų buvo padegti kariniai komisariatai, policijos skyriai ir administraciniai pastatai. Žinoma apie daugiau kaip 100 tokių incidentų.

Iš pradžių baudžiamosios bylos dėl padegimo buvo nagrinėjamos pagal straipsnius dėl svetimo turto sugadinimo ar chuliganizmo.

Vėliau Rusijos valdžia informavo, kad tokie veiksmai bus laikomi teroristiniais išpuoliais, o bausmė už juos gali siekti 15 metų kalėjimo. Dešimtys žmonių jau buvo nuteisti ilgomis laisvės atėmimo bausmėmis.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Sidebar placeholder