Michailas Chodorkovskis: Jei Ukraina pralaimės, kils JAV ir Rusijos karas dėl Taivano

(1)

JAV ir Kinijos karas dėl Taivano neišvengiamas, jei Ukraina pralaimės karą prieš Rusiją. Taip pareiškė pabėgęs Rusijos verslininkas ir Kremliaus vadovo kritikas Michailas Chodorkovskis, rašo "The Washington Post".

 

Pasak Rusijos verslininko, jei JAV neprieštarauja įsitraukti į karą Azijoje, tai savo silpnumo demonstravimas dėl karo Ukrainoje yra tiesioginis būdas tai padaryti.

Šią savaitę, prieš sakydamas kalbą Miuncheno konferencijoje, didžiausiame pasaulyje saugumo forume, buvęs turtingas Rusijos verslininkas interviu žurnalistams sakė, kad Ukrainos pralaimėjimas kare gali būti karo Azijos ir Ramiojo vandenyno regione prielaida.

"Svarbu suprasti, kad kai didžiausias vyrukas gauna smūgį į veidą, kiti suabejoja jo jėga ir taip pat nori pasiekti jo dantis", - aiškino verslininkas.

"Jei JAV nori įsitraukti į karą Azijoje, tai parodyti savo silpnumą karo Ukrainoje atžvilgiu yra tiesus kelias", - pridūrė M. Chodorkovskis.

Vienintelis būdas išvengti konflikto su Kinija - padidinti Vakarų karinę pagalbą Kijevui ir galiausiai garantuoti Ukrainos pergalę.

Primename, kad Ukraina 2022 m. de facto įstojo į NATO, sakė Ukrainos gynybos ministras Oleksijus Reznikovas.

Pasak jo, belieka šį statusą patvirtinti popieriuje.

Anksčiau "Focus" nagrinėjo vakarietiškos amunicijos ypatumus, prieš kuriuos rusų tankai bus bejėgiai.

Pasak italų karinio tyrinėtojo Thomaso Taynerio, vakarietiški tankai yra pranašesni už sovietines transporto priemones šaudmenų efektyvumu, jau nekalbant apie optiką ir šarvus.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder