Mirė Elvio Preslio dukra Lisa Marie Presley

Lisa Marie Presley mirė ketvirtadienį, akivaizdžiai sustojus širdžiai. Jai buvo 54 metai. Visuomenės susidomėjimas jos gyvenimu - nuo santuokų iki asmeninių tragedijų - niekada nemažėjo, skelbia edition.cnn.com.

Mirė Elvio Preslio dukra Lisa Marie Presley

Būdama vienintelė Elvio Preslio ir Priscilos Presli dukra, dainininkė Lisa Marie Presley nuo pat pradžių savo gyvenimą praleido dėmesio centre. 

Jos vaikystė: 1968 m. gimusi Elvio šlovės viršūnėje, Lisa Marie Presley buvo laikoma "rokenrolo karaliumi" vadinamo vyro princese.

Elvis ir Priscilla Presley išsiskyrė 1972 m., kai jų dukrai buvo 4 metai, o kai 1977 m. mirė tėvas, jai buvo tik 9 metai. Jam buvo 42 metai.

Netrukus ji pradėjo elgtis netinkamai ir eksperimentuoti su narkotikais, todėl motina išsiuntė ją į kelias privačias mokyklas, tarp jų ir į Ohajaus internatą.

Lisa Marie Presley 2003 m. laikraščiui "Los Angeles Times" pažymėjo, kad vaikystėje ji "buvo savotiška vienišė, melancholiškas ir keistas vaikas".

"Kurį laiką man buvo būdingas tikras savigraužos režimas", - pasakojo ji leidiniui. "Niekada nepritapau mokykloje. Iš tikrųjų neturėjau jokios krypties."

Aktorius Nikolas Keidžas (Nicolas Cage), kuris buvo trečiasis Lizos Marijos Presli vyras, sakė, kad žinia apie jos mirtį buvo "sukrečianti".

"Tai sukrečianti žinia. Lisa turėjo nuostabiausią juoką iš visų, kuriuos kada nors esu sutikęs.

Ji nušviesdavo kiekvieną kambarį, ir man sudaužyta širdis", - sakė N. Keidžas savo vadybininko pateiktame pareiškime."

"Tam tikrą paguodą randu tikėdamas, kad ji susijungė su savo sūnumi Bendžaminu", - pridūrė Keidžas, turėdamas omenyje Preslio sūnų Bendžaminą Keou, kuris nusižudė 2020 m.

Cage'as ir Presley susituokė 2002 m. rugpjūtį, bet po mažiau nei keturių mėnesių išsiskyrė.

Lizai Marie Presley - dar daugiau pagarbos žodžių

Po ketvirtadienį įvykusios Lisos Marie Presley mirties socialiniuose tinkluose pasipylė padėkos.

Rita Wilson "Instagram" įraše teigė, kad ji ir jos vyras Tomas Hanksas neseniai leido laiką su Presley šeima per filmo "Elvis" reklaminį turą.

"Mūsų širdys sudaužytos dėl staigios ir sukrečiančios Lisos Marie Presley mirties šiąnakt, - sakė R. Wilson.

"Lisa Marie buvo tokia nuoširdi ir tiesmuka, pažeidžiama, nekantriai laukdama filmo.

Ji taip iškalbingai kalbėjo apie savo tėvą, apie tai, ką filmas jai reiškia, kad tai buvo jos tėvo šventė". 

Aktorė Jennifer Tilly socialiniame tinkle "Twitter" rašė, kad dar vakar lankėsi Gracelande - garsiuosiuose Elvio Preslio namuose ir valdose, kur gidė jos grupei pasakojo, kad Lisa Marie "vakarieniaudavo valgomajame, o kartą savo draugams surengė vakarėlį jos vardu pavadintame lėktuve".

"Mieloji siela", - pasakė Tilly.

Aktorė Octavia Spencer tviteryje parašė, kad "netekome dar vienos ryškios žvaigždės Lisos Marie Presley". 

Aktorė Mia Farrow pasidalijo Lisos Marie nuotraukomis, įskaitant kelias su tėvu Elviu. "Tiesiog labai liūdna", - parašė ji tviteryje. "Yra našta, kurią mažai kas gali pamatyti ar suprasti".

O televizijos laidų vedėjas Andy Cohenas tviteryje rašė, kad jam "taip liūdna" po žinios apie Lisos Marie mirtį.

Elvis ir Priscilla Presley išsiskyrė 1972 m., kai jų dukrai buvo ketveri, o kai 1977 m. mirė jos tėvas, jai buvo tik 9-eri. 

Netrukus ji pradėjo elgtis netinkamai ir eksperimentuoti su narkotikais, todėl motina išsiuntė ją į kelias privačias mokyklas, tarp jų ir į internatą Ohajaus mieste, Kalifornijoje.

Vėliau Presley pradėjo karjerą 2003 m. išleidusi debiutinį studijinį albumą "To Whom It May Concern", kuris pasiekė 5 vietą "Billboard 200" albumų tope ir tą pačią vasarą buvo sertifikuotas kaip auksinis. Ji parašė beveik visus albumo žodžius ir kartu su

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder