Rakteliai

Moteris loterijoje laimėjo namą, bet gavo tik 6250 dolerių

(4)

Mokytoja Loreta iš Radfordo laimėjo konkursą "Laimėk mano namus", o vėliau teigė, kad iš tikrųjų jai buvo išmokėta tik nedidelė loterijos laimėjimo dalis.

Notingemo gyventoja laimėjo loterijoje "Laimėk mano namus", tačiau vėliau paaiškėjo, kad džiaugtis nėra kuo. 

Savo interneto svetainėje "Win My Home" paskelbė vaizdo įrašą su Loretos sveikinimo žodžiais ir prierašu: "sveikiname laimėtoją Loretą iš Notingemo!

Ji su vyru susituokė prieš 2,5 mėnesio ir kartu ieškojo savo pirmojo būsto!

Mes labai džiaugiamės už jus abu ir linkime viso ko geriausio kitame gyvenimo etape", - pranešė LADbible Group.

Tačiau Loretai buvo pranešta, kad ji negaus prabangaus būsto, o tik kelis tūkstančius dolerių, ir ji liko "sugniuždyta". 

Loreta pasakė: "Jie man pranešė, kad aš nelaimėjau namo, bet laimėjau pagrindinį 6 250 JAV dolerių prizą.

Aš pasakiau: "Gerai, ačiū", o jie atsakė: "Deja, kadangi nesurinkome pakankamai pinigų, negalime iš naujo perduoti jums namo".

Užuot perdavus prabangaus namo raktus, Loretai, matyt, buvo pasakyta, kad "Win My Home" gali pervesti daug mažesnę sumą tiesiai į jos banko sąskaitą.

Moteris sako: "Į mane kreipėsi žmonės su sveikinimais, bet aš sakau: "Nesveikinkite manęs, nes aš nelaimėjau, man reikia, kad visi liautųsi sveikinę, nes nesu dėkinga už 6 250 dolerių"."

Žmonės nepatikėjo jos žodžiais.

Loreta priduria: "Net jei jie pasakė, kad negali mums duoti namo, bet gali duoti 62 500 dolerių, tai yra kažkas. Bet 6 250 dolerių? Dabar už 6 250 dolerių net dujų ir elektros energijos nenusipirksi".

"Win My Home" teigia, kad konkurso sąlygos yra "labai aiškios" ir kad bet kuris laimėtojas gaus tik tam tikrą grynojo pelno procentą, jei nebus surinkta pakankamai pinigų.

Pranešimuose teigiama: "Deja, išleidus apie 250 000 JAV dolerių rinkodarai ir iškilus problemoms, apie kurias kalbėjome, bei ilgą laiką negalint apdoroti "Visa" mokėjimų, pelno nebuvo ir iš tikrųjų patyrėme nuostolių.

Sumokėtą sumą iš tikrųjų paėmėme iš savo kišenės, nes norėjome jus apdovanoti ir tikėjomės, kad tai turės teigiamos įtakos jūsų gyvenimui.

Alternatyva buvo nieko neskirti, tačiau akivaizdu, kad būtume dėl to jautęsi blogai."

Šaltinis: unian.net

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder