Lokys Hankas.  Bear league

Neįprastas vagis: Kalifornijos policija ieško namus apvogusio juodojo lokio

Kalifornijos policija ieško didžiulio juodojo lokio, vardu Hankas Tankas, nes nuo praėjusios vasaros įsiveržė į dešimtis namų Tahoe ežero rajone – skelbė BBC.

alfa.lt

Įsilaužėlis lokys sveria 227 kg, o tai daug daugiau nei vidutinis lokys, ir atrodo, kad žiemą praleido miegodamas dėl nuolatinio maisto tiekimo.

Pareigūnai teigia, kad eutanazija gali būti reikalinga, nes laukinis gyvūnas taip patogiai auga šalia žmonių, tačiau laukinės gamtos grupės ragina jį perkelti į draustinį.

Henkas užsitarnavo savo slapyvardį vaikščiodamas po namus.

„Jis išmoko panaudoti savo dydį ir jėgą, kad įsiveržtų į namus, – sako Kalifornijos žuvų ir laukinės gamtos departamento atstovas Peteris Tira. – Išbristi pro garažo duris, pro priekines duris. Eiti pro langus“.

Pasak South Lake Tahoe policijos departamento, Hankas Tankas, spaudoje taip pat karūnuotas „karaliu Henriku“, „lengvai atpažįstamas dėl [jo] ypač didelio dydžio ir tamsaus palto su šviesesniu snukiu“.

Įprasti nemirtini lokių „apsvaiginimo“ metodai, tokie kaip sėdmaišių amunicija, sirenos ir sauso šaudymo policijos elektros tazeriai nebuvo sėkmingi.

Vietinė laukinės gamtos gynimo grupė „The Bear League“ pabrėžia, kad Henkas buvo tokio dydžio dėl jo įnirtingo apetito žmonių maistui.

Jie ragina Hanką įkalinti ir išsiųsti į draustinį, o ne nužudyti, o Tahoe ežero gyventojų budriai saugoti maistą ir šiukšles.

Pareigūnai dėl Hanko sulaukė daugiau nei 150 skambučių. Vos per pastaruosius šešis mėnesius jis įsilaužė į beveik 40 namų, kartais pridarydamas didelę žalą.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder