Neįtikėtinos Vladimiro Putino dovanos savo meilužei: gavo didžiausią butą Rusijoje

(2)

Buvusi gimnastikos čempionė, Rusijos Nacionalinės žiniasklaidos grupės valdybos pirmininkė Alina Kabajeva, kuri, kaip teigiama, yra trijų Vladimiro Putino vaikų motina, iš jo gavo dovanų didžiausią butą Rusijoje, o per fiktyvius asmenis ji iš viso valdo apie 120 mln. dolerių vertės nekilnojamojo turto, teigiama leidinio „Projekt“ žurnalistiniame tyrime.

Didžiausias Rusijoje butas – tai dviejų aukštų 2600 kvadratinių metrų ploto penthauzas, pastatytas kurortinio Sočio gyvenamajame komplekse „Royal Park“.

Jame yra baseinas, kino teatras, kiemelis ir nuosava sraigtasparnių nusileidimo aikštelė.

Prie buto dizaino dirbo žinomas Rusijos dizaineris Valentinas Judaškinas. 2021 m. šie apartamentai buvo pripažinti „didžiausiu Rusijos butu“.

Pačiame bute yra 20 kambarių, židinio kambarys, kino ir biliardo salė, sauna, soliariumas, taip pat baras ir šokių aikštelė. Žemesniame aukšte yra du atskiri butai aptarnaujančiam personalui.

Kaip išsiaiškino „Projekt“, 2011 m. penthauzas buvo įregistruotas ilgamečio V. Putino finansuotojo Olego Rudnovo vardu.

Pinigai nekilnojamajam turtui įsigyti jam atkeliavo iš prezidento „piniginės“ – Kipro ofšorinės kompanijos „Ermira“.

Teigiama, kad apartamentai O. Rudnovui kainavo apie 90 mln. rublių, t. y. penkis kartus mažiau nei vystytojo nurodyta kaina.

Be to, A. Kabajeva dar prie V. Putino rezidencijos Valdajuje turi medinį namą. Jos namas pastatytas už kelių šimtų metrų nuo V. Putino rezidencijos.

Remiantis palydovinėmis nuotraukomis, 1200 kv. m namas pastatytas 2020 m. Jis buvo baigtas statyti po dvejų metų.

Su rezidencijos suplanavimu susipažinęs šaltinis projektui sakė, kad ji buvo sukurta „specialiai Kabajevai“. 2021 m. šalia namo, esančio ant kanalo kranto, buvo pastatyta valčių prieplauka, kuria galima plaukti laivu į 28 hektarų ploto klasikinio stiliaus parką.

A. Kabajevos namas stovi oligarchui Jurijui Kovalčiukui priklausančioje žemėje, už 800 metrų nuo 2000-ųjų pradžioje V. Putinui pastatyto namo, rašo „Projekt“.

„Projekt“ teigia, kad A. Kabajevos vaikai nuolat leidžia laiką šiuose namuose.

Leidinys rašo, kad buvusi gimnastė turi penkis padėjėjus (du iš jų – jos pusbroliai), kurie reguliariai važinėja iš Maskvos į Okulovkos ir Uglovkos stotis (artimiausios visuomeninės stotelės nuo rezidencijos), be kita ko, kad „prižiūrėtų garsiosios gimnastės vaikus“.

Kaip netiesioginį įrodymą, kad vaikai atvyksta į rezidenciją, žurnalistai nurodo 2016–2020 m. čia pastatytą didelę žaidimų aikštelę.

Viena iš A. Kabajevos padėjėjų net nusipirko butą ir sodybą netoli rezidencijos, tačiau leidinyje pabrėžiama, kad iš savo oficialių pajamų ji negalėtų to padaryti.

Akivaizdu, kad A. Kabajeva ir jos vaikai – kaip ir pats V. Putinas – keliaudami į rezidenciją naudojasi specialia geležinkelio linija ir saugoma stotimi. „Projekt“ duomenimis, ji buvo pastatyta 2019 m., o statybos būtinybė oficialiai paaiškinta kaip „priešgaisrinės juostos sukūrimas“.

Stotyje įrengta sraigtasparnių aikštelė – vietos gyventojų teigimu, V. Putinas iš jos į rezidenciją skrenda sraigtasparniu.

„Proekt“ rašo, kad panašios slaptos stotys pastatytos prie V. Putino rezidencijų Sočyje ir Novo-Ogareve, o prezidentas tarp jų važinėja specialiu šarvuotu traukiniu.

Maskvoje specialusis traukinys išvažiuoja iš uždaros stoties, kuri yra stotyje „Moskva-Kalančevskaja“.

Jį aptarnauja du specialūs Rusijos geležinkelių ekipažai.

Iš viso, anot žurnalistų, A. Kabajevai priklauso daugiau kaip 20 butų ir namų Maskvoje, Sočyje ir Valdajuje.

Dauguma jų yra registruoti jos šeimos narių arba V. Putinui artimų oligarchų vardu.

Organizatorių nuotr.

Organizatorių nuotr.

Organizatorių nuotr.

Organizatorių nuotr.

alfa.lt

Neįtikėtinos Vladimiro Putino dovanos savo meiluže

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder