Archeologiniai radiniai

Nežemiškos kilmės žiedas iš Tutanchamono sarkofago: mokslininkai papuošale rado sudedamųjų dalių kaip meteorite

(4)

Ant Tutanchamono žiedo, kuris buvo rastas 1922 m. jo kape, mokslininkai rado neįprastą atvaizdą. Jis vaizduoja figūrą su didele galva, apvaliomis akimis ir ilgomis rankomis, - rašo life.dialog.ua.

1922 m. archeologo Hovardo Karterio (Howard Carter) atrasta Tutanchamono kapavietė buvo didis archeologinis įvykis - joje buvo rasta daug vertingų artefaktų.

Kai kurie mano, kad nė viename iš šių artefaktų, įskaitant žiedą, nebuvo ateivių atvaizdų ar kontaktų su nežemiškomis civilizacijomis įrodymų.

Kiti ekspertai mano, kad radinys atskleidžia Tutanchamono ryšį su ateiviais.

Mokslininkai mano, kad Tutanchamono kape archeologų aptiktas žiedas buvo sukurtas 664-322 m. pr. m. e.

Mokslo pasaulyje manoma, kad žiede pavaizduotas dievas Paukštis - tuo pat metu žiedo nugarėlėje yra užrašas Amon-Ra (Saulės dievas, aukščiausia senovės egiptiečių dievybė).

Ekspertai teigia, kad atvaizdas ant žiedo turi simbolinę reikšmę ir atspindi senovės egiptiečių tikėjimą dievais ir pomirtiniu gyvenimu.

Tačiau kiti mano, kad tai atvaizdas ateivio, kuris senovėje lankėsi Žemėje ir darė įtaką Egipto civilizacijos raidai.

Jie tvirtina, kad Tutanchamono žiedas yra ryšio su nežemiškomis būtybėmis įrodymas. Beje, egiptiečių mitologijoje dievai turėjo tiesioginį ryšį su kosmosu, todėl buvo tikima, kad faraonai kilo iš dievų, neturėdami jokio ryšio su žemiškąja civilizacija.

Taigi žiede vaizduojama nežinoma būtybė su dieviška lazda rankose.

Buvo tikima, kad tokios lazdos gali valdyti orą, skaldyti uolas ir daryti daugybę kitų stebuklų - ir tai galėjo būti aukštųjų technologijų įrankiai.

Žiedo sudėtyje rasta geležies, nikelio ir kobalto. Šis faktas nustebino mokslininkus, nes kalvystė egiptiečiams buvo beveik nežinoma praktika, be to, tokių komponentų randama meteorituose.

Organizatorių nuotr.

Gemius

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder