Niujorke tolerancija „liejosi per kraštus“: LGBT aktyvistai parado metu žiauriai sumušė pensininką (3)

Prieš kelias dienas Amerikoje, Niujorke buvo žiauriai sumuštas 65-erių gatvės prekeivis, atsisakęs ant savo vežimėlio kabėjusią JAV vėliavą pakeisti LGBT vėliava.

Vašingtono skvere, pažymint taip vadinamą „Pasididžiavimo mėnesio" pabaigą, vyko seksualinių mažumų eitynės. Netoliese karštais sumuštiniais prekiavo iš Egipto kilęs pensininkas Naderas Hasaninas.

Vienai iš akcijos dalyvių užkliuvo ant vyro vežimėlio kabojusi JAV vėliava, tad priėjusi moteris ją nuplėšė. Vėliau, bendraudamas su „New York Post" žurnalistais, egiptietis pasakojo, jog nuplėšusi valstybinę vėliava, moteris pareikalavo iškelti spalvių vėliavą. Jis atsisakė tai padaryti.

Toks vyro sprendimas sukėlė didžiulį „taikios ir tolerantiškos" akcijos dalyvių nepasitekinimą ir šie nusprendė jį paauklėti. Pensininkui buvo praskelta galva ir sulaužyta nosis.

Kažkas dar spėjo jam į akis šliūkštelėti aštraus padažo. Kai kurie incidento liudininkai teigė, kad vyras buvo užsipultas dėl homofobinių pasisakymų, tačiau pats jis visus kaltinimus atmetė.

„Jau pagalvojau, kad mirsiu nukraujavęs", - žurnalistams prisipažino egiptietis. Laimei, jam laiku į pagalbą suskubo netoliese buvę pareigūnai ir vyro gyvybė buvo išgelbėta.

Policija taip pat sulaikė aštuonis įtariamuosius.

Išleistas iš ligoninės N. Hasaninas neslėpė, jog daugiau prekiauti į parką nebegrįš, kadangi ten dėl nuolatinių „tolerantiškos" visuomenės eitynių darosi nebesaugu.

Archyvų nuotr.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder