Santykiai

Nuotaka nori atšaukti vestuves dėl vieno mylimojo draudimo: ko jis reikalauja

(2)

Nuotaka nori atšaukti vestuves po to, kai jos sužadėtinis veganas ketina uždrausti šventėje naudoti mėsos patiekalus. Konflikto metu jie beveik susimušė.

Atsidūrusi keblioje padėtyje moteris paprašė patarimo rašytojos Džeinės Grin, kuri rašo rubriką laikraščiui "Daily Mail".

Po kelių mėnesių įvyks mano vestuvės...

Tačiau planuodami jas su sužadėtinis taip aršiai ginčijomės dėl maisto, kad nesu tikra, ar tikrai noriu jų laikytis, - pradėjo ji.

Moteris atskleidė, kad sužinojusi, jog jos partneris yra veganas, pasijuto blogai, nes ji pati labai mėgsta mėsainius ir kepsnius.

Jaunikis sakė, kad jis nenori, kad vestuvėse būtų patiekti mėsos gaminiai, o tai išprovokavo vos ne muštynes tarp jųdviejų.

"Tai buvo nesutarimų objektas jau kelis mėnesius - tiek daug, kad mes iš tikrųjų rėkėme vienas ant kito prie maitinimo paslaugų teikėjo, nes jis buvo įsiutęs, kai aš net paprašiau paragauti mėsos patiekalą", - tęsė ji.

Moteris pridūrė, kad kadangi dauguma svečių valgo mėsą, veganiška vakarienė jiems nepatiks.

Tačiau Džeinė pasakojo, kad nors jos sužadėtinio veganizmas nėra problema, tai rodo vieną rimtą jo asmenybės trūkumą - jo užsispyrimą.

"Šios vestuvės yra apie jus abu, ir jūs abu turite tuos pačius poreikius. Jei jis nenori eiti į kompromisus, manyčiau, kad galbūt atradote jo lemtingą ydą", - patarė Džeinė.

"Būkite labai dėkinga, kad ją atradote prieš vestuves, o ne po jų."

Gemius

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder