Jis gimė rugpjūčio pradžioje Thanhoa provincijoje.
„Nepaisant mūsų turtingos patirties ir rimto pasirengimo, užduotis buvo labai sudėtinga, kadangi veršelis turėjo daug kojų", - patikslino vietos gyventojai, prisidėję prie gyvūno gimimo.
Kiek anksčiau buvo pasirodžiusi informacija apie tai, kad paršiukas mutantas gimė Brazilijoje. Pasaulį išvydęs gyvūnas turėjo rečiausius genetinius trūkumus - vienintelė jo akis, tarsi ciklopo, styrojo kaktoje, o vietoje knyslės buvo straublį primenanti atauga.
Fermos savininko nuomone, tai suteikė gyvūnui panašumą į ateivius.
Netrukus po gimimo, dėl bendrų organizmo funkcijų sutrikimų, paršelis mirė. Tokia mutacija pasitaiko vienam iš 16 tūkst. naujagimių. Šis nukrypimas, su užuomina į Senovės Graikijos mitologiją, buvo pavadintas „ciklopija".
O štai Belgijos miestas Antverpenas kenčia nuo labai sparčiai besidauginančių ir vienas vietos kapines okupavusių marmurinių vėžių. Marmurinius vėžius selekcijos būdu sukūrė vokiečių mokslininkai.
Jų patelės gali daugintis partenogenezės būdu. Tokie vėžiai yra visaėdžiai, jie gali nukeliauti iki dviejų kilometrų atstumą ir iki metro gylio įsikasti į žemę.
Rašyti komentarą