Kad pinigai nekauptų dulkių – 4 būdai įdarbinti santaupas

Pasaulio turtingiausieji praėjusiais metais praturtėjo 402 mlrd. JAV dolerių

Dešimt turtingiausių pasaulio žmonių 2021 m. savo ir taip nesuvokiamo dydžio turtus padidino papildomais 402 mlrd. JAV dolerių.

Anot „Bloomberg“ milijardierių indekso, daugiausia praėjusiais metais uždirbo Elonas Muskas, kuris 2021 m. pradėjo sąskaitoje turėdamas 156 mlrd. JAV dolerių, o juos baigė su 277 mlrd. JAV dolerių. „Tesla“ įkūrėjas esą planuoja sumokėti daugiau nei 11 mlrd. JAV dolerių mokesčių.

Tiesa, praėjusiais metais E. Musko pasiektas 121 mlrd. JAV dolerių prieaugis buvo mažesnis nei 2020 m. uždirbti 140 mlrd. JAV dolerių. Tačiau to visiškai pakako, kad verslininkas užtikrintai taptų turtingiausiu žmogumi šioje planetoje.

Artimiausias jo konkurentas – Jeffas Bezosas – į 2022 m. įžengė turėdamas 190 mlrd. JAV dolerių. Palyginti su 2020 m., jo turtai išaugo „tik“ 4,5 mlrd. JAV dolerių.

Socialinio tinklo „Facebook“ įkūrėjas Markas Zuckerbergas praėjusiais metais savo turtą padidino beveik 25 mlrd. JAV dolerių. „Bloomberg“ duomenimis, jo turtas šiuo metu siekia 128 mlrd. JAV dolerių.

Naujuosius metus „Microsoft“ įkūrėjas Billas Gatesas pasitiko turėdamas 139 mlrd. JAV dolerių. Pranešama, kad jo buvusios žmonos Melindos, kuri 2021 m. rugpjūtį nutraukė 27 metus trukusią santuoką su Billu, turtas šiuo metu sudaro 11,4 mlrd. JAV dolerių.

Bendrai paėmus visų 10-ies turtingiausių pasaulio gyventojų turtai dabar siekia daugiau nei 100 mlrd. JAV dolerių.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder