"Pasibaisėtina, šlykštu": Jevgenijus Kiseliovas papasakojo apie pirmąjį įspūdį po susitikimo su Putinu

Politikos apžvalgininkas ir televizijos laidų vedėjas Jevgenijus Kiseliovas prisiminė savo pirmąjį susitikimą su Rusijos prezidentu Vladimiru Putinu. Apie tai jis papasakojo vasario 17 d. "YouTube" laidoje Dmitrijaus Gordono kanale.

"Bjaurus, šlykštus [įspūdis]. Kartais apie žmones sprendžiu iš jų rankos paspaudimo.

Štai jis [Putinas] įėjo tokia atletiška, spyruokliuojančia eisena ir atkišo savo lipnią leteną.

Nemanau, kad jis manęs bijojo... O gal ir taip", - sakė Kiseliovas, paklaustas apie pirmąjį įspūdį apie dabartinį Rusijos vadovą.

2000 m. gegužės 7 d. V. Putinas pirmą kartą buvo išrinktas Rusijos prezidentu.

Nuo to laiko jis posto neužleidžia, išskyrus 2008-2012 m., kai Rusijos prezidentu buvo Dmitrijus Medvedevas, o V. Putinas ėjo ministro pirmininko pareigas.

2021 m. balandžio 5 d. V. Putinas pasirašė federalinio įstatymo "Dėl Rusijos Federacijos prezidento rinkimų" pataisas, leidžiančias jam būti išrinktam dar du kartus - 2024 ir 2030 m.

Pagal iš dalies pakeistą įstatymą Rusijos prezidentas gali eiti pareigas ne ilgiau kaip dvi kadencijas, tačiau kadencijos, per kurias jis buvo valstybės vadovu iki Konstitucijos pataisų priėmimo, neskaičiuojamos.

2022 m. vasario 6 d. generolas pulkininkas Leonidas Ivašovas, Rusijos karininkų asamblėjos pirmininkas, kreipėsi į Rusijos prezidentą.

Jis paragino V. Putiną "atsisakyti nusikalstamos karo provokavimo politikos" ir atsistatydinti.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder