Policija Vestminsterio salėje suėmė vyrą, kuris bandė griebti karalienės karstą

Policija suėmė vyrą, kuris bandė griebti karalienės karstą - per incidentą, kuris pribloškė gedinčiuosius, - paskelbė dailymail.co.uk.

Penktadienį apie 22 val. vakaro Vestminsterio salėje incidento metu pareigūnai pargriovė vyrą ant grindų.

Manoma, kad vyras prasibrovė pro gedinčiųjų, tarp kurių buvo ir septynerių metų mergaitė, eilę, puolė prie karsto ir bandė pakelti karališkąjį standartą.

Manoma, kad tada jis uždėjo rankas ant karalienės karsto.

Filmuotoje medžiagoje prieš incidentą ir po jo matyti, kad karališkasis standartas, oficiali valdovo vėliava, buvo perkeltas.

Karalienė guli Vestminsterio salėje nuo trečiadienio, kai jos karstas buvo atvežtas iš Bakingemo rūmų į istorinę vietą, kad žmonės galėtų ateiti ir atiduoti pagarbą.

Manoma, kad per pastarąsias dvi dienas per salę praėjo šimtai tūkstančių pagarbos kupinų gedėtojų, nors eilės užsitęsė iki 24 valandų.

Tačiau penktadienio vakarą įvykusio incidento, kuris įvyko praėjus vos kelioms valandoms po to, kai karalius Čarlzas su šeima budėjo karalienės garbei, dalyviai liko akivaizdžiai sukrėsti.

Kartu su broliais ir seserimis Anne, Andrew ir Edvardu naujai karūnuotas monarchas stovėjo sargyboje prie motinos karsto. 

Praėjusią naktį vienas incidentą matęs liudininkas "MailOnline" pasakojo, kaip viena gedėtoja, pamačiusi prie karsto bėgantį vyrą, garsiai sušuko.

Liudininkė sakė: "Matėme jį (vyrą) eilėje nuo pat eilės pradžios ir visą dieną jis buvo vienas. 

"Kai įėjome į patalpą, buvome laiptų viršuje, kai pamatėme incidentą. Nors jis buvo sulaikytas, žmonės išliko ramūs ir tęsė savo veiklą". 

Kita liudininkė Tracey Holland, kurios septynerių metų dukterėčią Darcy vyras pastūmė į šoną, kai ši puolė prie karsto, vakar vakare papasakojo apie incidentą.

Ji sakė: "Asmuo nusprendė, kad nustums mano septynerių metų dukterėčią nuo kelio, pribėgo prie karsto, pakėlė standartą ir bandė daryti nežinau ką. Policija jį sučiupo per dvi sekundes.

Ponia Holland pridūrė: "Tai buvo siaubinga, taip nepagarbiai ir neįtikėtina".

Metropoliteno policija vakar vakare patvirtino, kad buvo suimtas vyras, įtariamas viešosios tvarkos pažeidimu. 

Žemiau paskelbtame vaizdo įraše matyti incidento Vestminsterio salėje akimirka.

Organizatorių nuotr.

Policijos pareigūnai susidoroja su vyru, kuris nuo karalienės karsto pakelia karališkąjį standartą. 

 

Policijos pareigūnai susidoroja su vyru, kuris nuo karalienės karsto pakelia karališkąjį standartą. 
Sidebar placeholder