Dėl susitikimo su Putinu gavo savaitės karantino bausmę

Pusantro tuzino geriausių karo propagandistų dėl susitikimo su Putinu gavo savaitės karantino bausmę

Kremlius prieš susitikimą su Rusijos prezidentu Vladimiru Putinu privertė pusantros dešimties Rusijos "karo propagandistų" atlikti savaitės trukmės karantiną, - dalyvavusi akcijoje sakė Jekaterina Agranovič, telegramų kanalo "Katrusya" autorė.

"Man labai patiko karantinas, nes galėjai septynias dienas sėdėti ir niekur neiti. <...> Žinoma, viskas vėlavo.

Kai visi bendravo, viskas buvo malonu, gražu.

Pagrindiniame susitikime buvo įdomu", - sakė Agranovičius.

Rusijos prezidento spaudos sekretorius Dmitrijus Peskovas pranešė apie V. Putino susitikimą su karo propagandistais, kai jis jau buvo prasidėjęs.

Jis sakė, kad jame dalyvavo "karo korespondentai" iš Pirmojo kanalo, VGTRK, NTV, RT, "Komsomolskaja pravda", "Zvezda" ir telegramų kanalų autoriai.

"Vladimiras Vladimirovičius į viską žiūri išmanančiai, išsamiai aptaria kiekvieną klausimą. Visi sako: "Jis nežino, jį reikia informuoti, jis nesupranta pranešimo.

Ir ši problema sprendžiama pagal galimybes, taip pat ir per tokius susitikimus [su "karo korespondentais"]", - sakė Agranovičius.

Bendraudamas su "Z-blogeriais" V. Putinas sakė, kad "specialiosios operacijos" tikslai keičiasi, "bet apskritai mes nieko nekeisime".

"Visi čia yra patyrę žmonės, tokie kaip jūs, kurie buvo po kulkomis. Mąstysena keičiasi. Žinau tai iš savo patirties - aš nelipau po kulkomis kaip jūs, bet skridau sraigtasparniu ir buvau apšaudytas trasuojančiomis kulkomis", - sakė prezidentas, nepatikslindamas, kada ir kur tai įvyko.

V. Putinas taip pat palietė Ukrainos kontrpuolimą. "Nė vienu momentu priešui nepavyko, - pabrėžė jis.

Jo duomenimis, nuo birželio 4 d. Kijevas neteko 160 tankų ir 360 šarvuočių. "Mano skaičiavimais, tai yra 25-30 proc. technikos, kuri buvo tiekiama iš užsienio", - pažymėjo V. Putinas.

Jis taip pat papasakojo "Z-korespondentams" apie Rusijos ir Ukrainos kariuomenių žmogiškuosius nuostolius.

"Paprastai negrįžtami nuostoliai sudaro 25, daugiausiai 30 proc.

Jų yra beveik 50-50", - sakė V. Putinas. Jis patikslino, kad Rusijos negrįžtami nuostoliai yra dešimt kartų mažesni nei AFU.

Kartu V. Putino teiginiai skyrėsi nuo Vagnerio PMC vadovo Jevgenijaus Prigožino, kuris faktiškai patvirtino AFU informaciją apie sėkmę keliose kryptyse, duomenų.

"Ukrainiečiai pradėjo puolimą.

Jie viską daro kvalifikuotai. <...> Plotas, kurį jiems kol kas pavyko užimti, jų vertinimu, siekia 100 kv. km, mano skaičiavimais, dar šiek tiek daugiau, jie juda tiksliai, ramiai, jie prarado du "Leopardus", kelis "Bradley" ir t. t., tiesą sakant, įprastus kovinius nuostolius.

Todėl džiaugtis dar anksti", - sakė Prigožinas.

Anksčiau V. Putinas su kariškiais kalbėjosi 2022 m. birželį Sankt Peterburgo ekonomikos forumo kuluaruose ir rugsėjį prasidėjus Ukrainos kontrpuolimui, kai Rusijos kariuomenė bėgo iš netoli Charkovo.

Kaip rašė "Bloomberg", remdamasi informuotais šaltiniais, "kariniai policininkai" nupiešė "siaubingą vaizdą" apie padėtį fronte, po kurio V. Putinas nusprendė iš dalies mobilizuoti pajėgas.

Susitikimų su V. Putinu dalyviai karantine laikomi nuo pat koronaviruso pandemijos pradžios 2020 m.

Iš pradžių izoliacijos laikotarpis buvo dvi savaitės, tačiau vėliau sutrumpintas iki vienos savaitės.

Be karantino, žmonės turi ne tik atlikti neigiamą PGR testą.

Tokios atsargumo priemonės gali būti susijusios su padidėjusiu Putino dėmesiu savo sveikatai.

Savaitraštis "Project" rašė, kad prezidentas turi mažiausiai 60 gydytojų.

Kiekvienoje kelionėje jį lydi vidutiniškai devyni medikai.

Šaltinis: The Moscow Times"

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder