Putino bunkeris Altajaus kalnuose jau neišgelbės jo nuo deramo atpildo?

Buvęs TSRS KGB žvalgybininkas, Rusijos prezidento Vladimiro Putino KGB instituto bendrakursis Jurijus Švecas, remdamasis šaltiniu South China morning post, tikina, kad Rusijos diktatoriaus Vladimiro Putino bunkeris Altajaus kalnuose jau neišgelbėtų jo nuo deramo atpildo.

Archyvų nuotr.

Jurijus Švecas

Nors ilgai buvo tvirtinama, kad Putino bunkeris yra neįveikiamas, nes įrengtas net 300 metrų po žeme gylyje, J. Švecas, remdamasis jau minėtu šaltiniu, patikino, kad nauji JAV sukurti branduoliniai ginklai tokį gylį pasieks be vargo.

- Anksčiau buvo manoma, kad naudojant artilerinius branduolinius užtaisus, neįmanoma įsiskverbti į gylį daugiau kaip 40 metrų, - sako J. Švecas. - Dabar sukurtos tokios branduolinio ginklo technologijos, kurios neleis išsigelbėti netgi esant po žeme 2 kilometrų gylyje.

Bunkeris, kurį sau įsirengė Rusijos vyriausybė ir Putinas, yra Uralo kalnuose, 300 metrų gylyje.

Kinai į Vakarus nuo Pekino savo vadovavimo štabą įrengė 2 kilometrų gylyje po žeme. Net ir šis bunkeris nebėra saugus.

Sukurti taktiniai branduoliniai užtaisai, kurie smogia labai dideliu greičiu ir smūgiuoja į vieną tašką, detonuodami vienas po kito ir tokiu būdu skverbdamiesi vis giliau ir giliau. 

Sprogimai, J. Šveco nuomone, moduliuojami tokiu būdu, kad seisminė smūgio banga būtų tūkstančius kartų stipresnė, nei pats branduolinis sprogimas.

Archyvų nuotr.

Kuo skiriasi Putino ir Zelenskio bunkeriai. Socialinių tinklų nuotr.

Dabartiniai bunkeriai, pasak jo, jau nebeapsaugos diktatorių.

- Specialus JAV Pentagono padalinys kiekvieną sekundę žino, kur konkrečiai slepiasi šita žiurkė, - tvirtina Jurijus Švecas.

Paskutinė piliulė - naujausia amerikietiškos branduolinės bombos B - 61, kuri tobulinama nuo 2019 metų, versija. Jos užtaisas - labai nedidelis - nuo 0,3 iki 50 kilotonų.

Amerikiečių idėja ne užkrėsti radiacija kuo didesnį plotą, o pasiekti tikslą, kad sunaikinus bunkerį, aplinkui esanti teritorija dar būtų tinkama gyventi.

- Tokiu būdu žiurkė greitai sunaikinama, o šalis išlieka, - apibendrino J. Švecas.  

Archyvų nuotr.

Archyvų nuotr.

Tokios bombos pavers Putiną pelenų krūvele, kur jis besislėptų

(Įrašas rusų kalba. Nuomonė apie naują JAV išradimą nuo 27 minutės). 

Putino bunkeris Altajaus kalnuose jau neišgelbės jo nuo deramo atpildo?

Gemius

Sidebar placeholder