Putino sąjungininkas sukėlė įniršį

Putino sąjungininkas sukėlė įniršį, kai "pozavo asmenukėms" prie karalienės karsto

Šį rytą Armėnijos prezidentas sukėlė tikrą įniršį, kai buvo nufotografuotas, kaip jis nusilenkia prie karalienės karsto Vestminsterio salėje, - paskelbė thesun.co.uk.

Iškilmingame 1000 metų senumo pastate, kuriame ilsisi Jungtinės Karalystės mylima mirusi karalienė, galioja griežtos taisyklės, draudžiančios naudoti bet kokius fotoaparatus.

Tiems, kurie į didžiąją salę įeina tam tikru laiku, kad atiduotų paskutinę pagarbą, prieš tai suteikiamas instruktažas, kuriame išdėstomos taisyklės.

Filmuotoje medžiagoje matyti, kaip prezidentas - vienas iš kruvinojo diktatoriaus Vladimiro Putino sąjungininkų - su savo palyda į Vestminsterio salę atvedamas prieš pat 8 val. ryto ir nuvedamas prie VIP alėjos, iš kurios atsiveria vaizdas į monarchės karstą.

Šokiruojančioje filmuotoje medžiagoje užfiksuota akimirka, kai artimą Putino bendražygį Armėnijos prezidentą Vahagną Chačaturijaną padėjėjas nufotografavo prie Anglijos ąžuolinio karsto su vėliava.

Salės darbuotojai liko pasipiktinę šiuo incidentu.

76 metų J. Taylor iš Bexley, Kente, sakė: "Tai buvo labai, labai nepagarbu. Mano nuomone, tai visiškai neatleistina. Jam turėtų būti gėda. Tikėkimės, kad jis parodys daugiau pagarbos, jei eis į laidotuves.

52 metų Andrew Kerslake'as piktinosi: "Tai tiesiog siaubinga".

Organizatorių nuotr.

Chačaturianas spaudžia ranką kraugeriui Putinui, kuris jį pavadino jį "strateginiu sąjungininku"

Putino sąjungininkas sukėlė įniršį
Raktažodžiai
Sidebar placeholder