Margarita Simonian

Putino skalikę Margaritą Simonian ukrainiečiai „priėmė" į savo Nacionalinę gvardiją

Rusijos specialiosios tarnybos stebėtinai greitai "išaiškino" kaltuosius, kas padėjo bombą po Rusiškojo fašizmo ideologo Aleksandro Dugino ir jos žuvusios dukros Darijos automobiliu. 

 

Rusijos saugumas sufabrikavo Darijos Duginos nužudymo bylos įrodymus, pareiškė Ukrainos Vidaus reikalų ministerijos patarėjas Antonas Heraščenka ir pateikė pavyzdį, kaip galėtų atrodyti propagandininkės Margaritos Simonian „Azov“ pažymėjimas.

„Rusijos propaganda, kartu su FSB pramušė eilinį dugną.

Kompiuterine programa sukūrė fiktyvų Nacionalinės gvardijos pažymėjimą ir pradėjo sekti pasakas apie merginą su ukrainietiška pavarde Vovk, kuri, neva,  pakišo sprogmenis po ruso-fašistų Duginų šeimos automobiliu.

Mes taip pat mokame piešti ir daryti fotomontažus.

Štai pažiūrėkite, koks personažas mūsų Nacionalinėje gvardijoje tarnauja konkrečiai šiuo metu“, – parašė jis ir pridėjo rusų propagandininkės Margaritos Simonian „pažymėjimą“. 

Rusų įvardintą versiją „Azov“ pulko atstovai paneigė, pareiškę, kad „įtariamoji“ Vovk neturi ryšio su „Azov“ ir niekada jam nepriklausė.

Aišku, kad Rusijos specialiosios tarnybos siekia tokiu būdu paveikti rusus, kad šie sutiktų su anksčiau sulaikytų „Azov“ karių – Mariupolio gynėjų – galima egzekucija. 

Rusijos saugumo tarnyba (FSB) pirmadienį paviešino „įtariamosios“ nuotrauką, tapatybe ir net vaizdo įrašą.

Stebina, nes daugelį metų negalintys ištirti Boriso Nemcovo ir Anos Politkovskajos žmogžudysčių Rusijos saugumiečiai per kiek daugiau nei parą „nustatė“ Darijos Duginos žmogžudystės vykdytoją ir iškart apkaltino Ukrainos spec. tarnybas. 

Rusijos teisėsaugininkų teigimu, Natalija Vovk atvyko į Maskvą kartu su savo 12-mete dukra automobiliu „Mini Cooper“, triskart savo buvimo Rusijoje metu keitė automobilio valstybinius registracijos numerius (į nepripažintos „Donecko liaudies respublikos“, Kazachstano ir Ukrainos), apsigyveno toje pačioje laiptinėje, kaip ir D. Dugina, o įvykdžiusi sprogdinimą sėkmingai per Pskovą išvažiavo į Estiją.  

vovk

"Įtariamoji" Natalija Vovk

simonian

Putino propagandistė Simonian fotoredagavimo būsu mikliai persirengė Ukrainos Nacionalinės gvardijos uniformą

simonian

Įtariamoji Darijos Duginos nužudymu

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder