Rugsėjį iš Baltarusijos į Lenkiją mėgino patekti daugiau kaip tūkstantis nelegalių migrantų

Lenkijos sienos apsaugos tarnyba rugsėjo mėnesį užfiksavo daugiau kaip tūkstantį mėginimų nelegaliai kirsti šalies sieną iš Baltarusijos teritorijos. Tai sekmadienį pranešė Lenkijos radijas.

„Liepą ir rugpjūtį Lenkijos sienos apsaugos tarnyba užfiksavo apie 900 mėginimų nelegaliai kirsti šalies sieną su Baltarusija. Šį mėnesį jų skaičius jau viršijo 1 000“, - sakoma pranešime.

Šeštadienį nelegaliai patekti į Lenkiją per jos rytinę sieną mėgino 54 užsieniečiai, tarp jų – Eritrėjos ir Ganos piliečiai.

Be to, šį savaitgalį Palenkės vaivadijoje, netoli Belovežo girios, Lenkijos pareigūnai sulaikė du nelegalių migrantų vežėjus. Lenkijos pilietis gabeno tris somaliečius, o Turkmėnijos pilietis – penkis afganistaniečius.

Liepos 1 d. Palenkės vaivadijoje buvo įvestas draudimas artintis prie sienos mažesniu kaip 200 metrų atstumu, primena Lenkijos radijas. Jis galios iki lapkričio pabaigos visoje regiono teritorijoje, išskyrus sienos ruožus, kurie driekiasi palei upes.

Patikslinama, kad šis sprendimas susijęs su elektroninio barjero Lenkijos ir Baltarusijos pasienyje instaliavimo darbais.

Skaitomiausi portalai

Sidebar placeholder