Rusai Bachmuto sektoriuje sutelkė apie 52 tūkst. karių, 274 tankus

Rusija Bachmuto sektoriuje sutelkė 52 tūkst. karių. Iš viso rytų kryptimi yra apie 150 tūkst. Rusijos karių.

Apie tai per nacionalinį teletiltą „Jungtinės žinios“ sakė Ukrainos ginkluotųjų pajėgų rytų grupės spaudos tarnybos vadovas Ilja Jevlašas.

„Jie ten laiko 52 tūkst. karių ir maždaug 274 tankus, daugiau kaip 1 000 šarvuotų kovos mašinų, taip pat 150 artilerijos sistemų ir kiek daugiau nei 120 daugkartinio paleidimo raketų sistemų“, – sakė I. Jevlašas, paklaustas, kiek karių Rusija yra sutelkusi Bachmuto sektoriuje.

I. Jevlašas taip pat pažymėjo, kad iš viso rytų pusėje Rusija yra sutelkusi apie 150 tūkst. karių, taip pat apie 1 000 tankų, 3 000 šarvuotų kovos mašinų, apie 1 000 artilerijos sistemų ir kt.

Vis dėlto, pasak I. Jevlašo, rusai turi problemų su logistika, tačiau jis pažymėjo, kad jie „gana gerai aprūpinti Lymano-Kupiansko kryptimi“, kur užfiksuota įvairių rūšių ginkluotės.

Kaip pranešama, diena anksčiau gynybos viceministrė Hana Maliar sakė, kad šiuo metu aktyviausi mūšiai vyksta Bachmuto sektoriuje. Po puolamųjų veiksmų Ukrainos gynybos pajėgos pasiekė laimėjimų Kliščijivkos rajone, Donecko srityje.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder