Lėktuvo gedimas

Rusijos Federacijoje lėktuvas, kuriame buvo 111 keleivių, avariniu būdu nusileido po to, kai salone sumažėjo slėgis

(1)

Oro bendrovės "Rossiya Airlines" lėktuvas, gruodžio 8 d. skridęs maršrutu Mineralnye Vody - Sankt Peterburgas, avariniu būdu nusileido išvykimo oro uoste po to, kai suveikė slėgio jutiklis. Apie tai Rusijos propagandos agentūrai TASS pranešė bendrovė.

Jie nurodė, kad skrydžio metu lėktuve "Airbus", kuriame buvo 111 žmonių, trumpam suveikė slėgio jutiklis.

Lėktuvo vadas priėmė sprendimą grįžti į išvykimo oro uostą.

"Daviklis, informuojantis apie slėgio sumažėjimą, suveikė lėktuve, kuris 17.50 val. vakaro išskrido iš Minvody į Sankt Peterburgą", - "Telegramoje" rašė Stavropolio regiono gubernatorius Vladimiras Vladimirovas. - Incidentas įvyko netrukus po pakilimo.

Lėktuvas grįžo į Minvody. Operatyvinės informacijos duomenimis, dėl incidento nukentėjusiųjų nėra".

Laikraštis "The Moscow Times" Telegramoje rašė, kad "Rossiya Airlines" lėktuvas "Airbus A319-111" yra 11-asis Rusijos oro linijų bendrovės orlaivis, kurio skrydžio metu gruodžio mėn. įvyko incidentas.

Po visiškos invazijos į Ukrainą įvestos sankcijos atkirto šaliai agresorei Rusijai galimybę prižiūrėti lainerius ir tiekti originalias atsargines dalis, pažymi leidinys.

Ukrainos karinė žvalgyba surengė kibernetinę operaciją prieš Rusijos oro linijų priežiūros instituciją "Rosaviacija" ir gavo prieigą prie daugybės dokumentų apie skrydžių saugos padėtį.

Juos išanalizavusi (ir lapkričio 23 d. paskelbusi Rusijos statistikos ištraukas), Ukrainos gynybos ministerijos GUR padarė išvadą, kad Rusijos civilinė aviacija yra ant žlugimo ribos.

Vien per pirmuosius devynis 2023 m. mėnesius Rusija nustatė 150 orlaivių techninių gedimų atvejų.

2022 m. per tą patį laikotarpį buvo užfiksuota tik 50 atvejų - taigi, nurodo GUR, kelionių oru Rusijoje pavojus išaugo tris kartus.

Kaip rodo Ukrainos gynybos ministerijos GSD gauti dokumentai, problemiškiausios Rusijos orlaivių sritys tebėra varikliai ir važiuoklė, taip pat kiti svarbūs hidraulinės sistemos elementai, sklendės ir programinė įranga.

Šaltinis: gordonua.com

Skaitomiausi portalai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder